Bundesliga: Hamburg vs. Rhein-Neckar Lowen


     Bardzo ciekawy i ważny pojedynek dzisiaj w Bundeslidze szczypiornistów. Dwa dobre i wielkie zespoły rozegrają dzisiaj swój pojedynek. Hamburg rozegra mecz we własnej hali z Rhein-Neckar Lowen. Dzisiejszy mecz będzie dość istotny dla obu zespołów. Który z nich zatem wygląda na faworyta i zwycięży?

     Hamburg w tym sezonie gra nieźle, choć wymagało się od nich dużo więcej. Zajmują szóste miejsce i jeśli dzisiaj zwyciężą będą w stanie wskoczyć na czwartą lokatę. Ostatnio gospodarze mieli serię spotkań na wyjeździe. Było ich aż 4 z rzędu. Trzy spotkania wygrali ze słabszymi rywalami. Jednak ostatni mecz tej serii zremisowali dość niespodziewanie z Neuhausen/Erms 28:28. Zespół z któym zremisowali to outsider, stąd też wynik dość nieoczekiwany i można go nazwać niespodzianką. W ostatnim spotkaniu już wrócili do własnej hali. I po dobrym spotkaniu jednak nie podołali ekipie Kiel - przegrali 30:33. Ogółem u siebie na razie rozegrali trzy spotkania i nie wygląda to za specjalnie: 1-1-1. Teraz po przerwie spowodowanej eliminacjami do ME 2014 liga wraca i dzisiaj przydałoby się zwycięstwo Hamburgerowi. Rhein-Neckar Lowen to zespół, który w tym sezonie zachwyca i są realnym potentatem do zdobycia tytułu w Bundeslidze. Wygrali wszystkie 9 spotkań w tym sezonie. Jeśli jednak dzisiaj polegną mogą zostać wyprzedzeni przez Kiel, które powinno wygrać swój dzisiejszy mecz bez żadnych kłopotów. Ostatnia forma przyjezdnych wysoka. Ogrywają wszystkich, czy przeciętniaków, czy też zespoły z górnej półki. Dzisiaj jednak czeka ich chyba najcięższy mecz. Oba zespoły do tego pojedynku przystąpią w najsilniejszych składach. 

     H2H na korzyść Hamburga. Przegrali tylko raz na ostatnie 9 spotkań z Rhein-Neckar Lowen. Dzisiaj powinni w końcu zaprezentować się lepiej przed własną publicznością. Mają solidny zespół. Poza tym i rywale muszą znaleźć pogromcę. Kurs na wygraną gospodarzy jest bardzo atrakcyjny, zatem mocno go polecam.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln! 

Typ: Hamburg wygra, 1.80 Unibet