Bundesliga: Lowen vs. Flensburg


      Wieczorem w Bundeslidze szczypiornistów dojdzie do ciekawej konfrontacji. Rhein-Neckar Lowen podejmie we własnej hali zespół Flensburgu. Pojedynek będzie o tyle ciekawy, że oba zespoły jeszcze nie przegrały w tym sezonie, a historia faworyzuje jedną z drużyn. Ciekawe, która dzisiaj podoła?

      Rhein-Neckar Lowen jest w tej chwili świetnie prezentującym się teamem. Aktualnie zajmują drugie miejsce, ale za to mają komplet punktów. Zespół Lowen ma też jednak dwa mecze rozegrane mniej niż lider, Fuchse Berlin. Gospodarze do tej pory nie mieli jednak ciężkich rywali poza 2oma. W dzisiejszym meczu będzie jednak inaczej, ponieważ przeciwnik jest silny. Zespół Flensburgu zajmuje 6te miejsce i ma nawet 3 mecze mniej niż aktualny lider! Również nie przegrali meczu w tym sezonie w Bundeslidze. Mają jednak bilans: 3-2-0. Przyjezdni mieli jeszcze łatwiejszych przeciwników niż dzisiejszy gospodarz – oczywiście czysto teoretycznie. W kadrze Lowen dojdzie do jednej ważnej zmiany, po kontuzji wraca Groetzky i wraz z Gensheimerem będą brylować na skrzydłach. Goście poza tym grali ostatnio mecz z Partizanem i zmęczenie może dać się we znaki!

      H2H w ostatnich latach jest zdecydowanie na korzyść Flensburgu. W ubiegłym sezonie wygrali oba mecze, a ten w Lowen różnicą aż 7 bramek! Tym razem sprawa wygląda nieco inaczej i to właśnie szczypiorniści gospodarzy wyglądają solidniej, niemniej oczekuję bardzo ciekawego pojedynku. Stąd sugeruję wygraną gospodarzy, po bardzo atrakcyjnym kursie.

Bonus 100% od depozytu do 200zł!!! Nie zwlekaj, zarejestruj się.


Typ: Wygrana Lowen, 1.90 Unibet