Druga edycja Zero Ciśnień - do wygrania PS 4!


Pierwsza edycja konkursu Zero Ciśnień za nami. Rozdaliśmy mnóstwo nagród. Zaczynając od jednego wyjazdu na mecz Juventus vs. Inter Milan, przez oryginalne koszulki piłkarskie, a na rocznych prenumeratach znanego pisma FourFourTwo kończąc. Łącznie nagrodziliśmy niemal 50 osób! A to jeszcze nie koniec, ponieważ rozpoczynamy drugą edycję konkursu.

Edycja numer jeden była niezwykle ciekawa. A to ze względu na zróżnicowanie typów i nie tak łatwych par. Często padały wyniki oscylujące w granicach 2-3 punktów - co jest niezłym osiągnięciem. Świetna jednak okazała się finałowa kolejka, kiedy to kilka osób zdobyło perfekcyjny wynik - zero oczek i tym samym podskoczyło w klasyfikacji generalnej.

Nagrody w konkursie już w znacznej większości dotarły do laureatów, na przykład pani Agata pochwaliła się swoim sukcesem:

Liczymy również na zdjęcia od pana Bartosza Piotrowskiego, zdobywcy głównej nagrody (przyp. wyjazd na mecz Juventusu z Interem).

Chcemy też ogłosić, iż przerwa między pierwszą, a drugą edycją będzie trwać zaledwie... tydzień! Już w najbliższy weekend rozpocznie się druga edycja konkursu. Główną nagrodą dla najlepszego-najgorszego typera rund 5-8, będzie konsola Playstation 4 wraz z grą Fifa 14. Natomiast dla najlepszej drużyny, 3 piłkarskie koszulki o wartości do 50 euro za sztukę. Ponadto co weekend do zdobycia roczna prenumerata FourFourTwo dla trzech najlepszych osób.

Konkurs rozpocznie się 25.01, typować można do godziny 17:00. Zatem oficjalnie zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji Zero Ciśnień.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!