F1: GP Japonii


     W sobotę rano (czasu polskiego) odbyły się kwalifikacje do niedzielnego wyścigu. Po raz 4ty wygrał Sebastian Vettel na torze w Suzuce, co ukazuje, że bardzo lubi ten tor. Ogółem TOP5 serii kwalifikacyjnej wyglądało następująco:

 1. Vettel, 1:30.839
 2. Webber, 1:31.090
 3. Button, 1:31.290
 4. Kobayashi, 1:31.700
 5. Grosjean, 1:31.898

Ta 5tka jako jedyna przejechała okrążenie poniżej minuty i 32 sekund, a Niemiec jako jedyny przejechał poniżej 1:31! To bardzo dobry wynik. Widać, że lubi ten tor, choć w poprzednim sezonie wygrał tutaj Jenson Button. Tym razem jednak aktualny mistrz świata nie może sobie pozwolić na wpadkę, bo jeśli wygra może mocno się zbliżyć do Alonso, który w kwalifikacjach wylądował ledwo na 7ym miejscu, ale dzięki karze Buttona w kwalach, wskoczy na 6te miejsce. I tak naprawdę Sebastian Vettel zostanie sam, jedynie Webber może przeszkodzić Niemcowi, ale jakoś nie chce mi się wierzyć by mógł mu pokrzyżować plany. Szczególnie, że już wygrywał tutaj dwukrotnie, a jak wspomniałem najgroźniejsi rywale są mocno za nim, Alonso wystartuje z 6ego miejsca, a Button dopiero z ósmej lokaty. 

     Pogoda ma dopisać na torze w Suzuce. To bardzo dobra nowina dla Vettela. Najprawdopodobniej nie zapowiada się też wstępnie na safety car i dzięki temu Sebastian nie będzie rozproszony. Widać też genialną formę młodego Niemca. Jak dla mnie jest on jedynym możliwym faworytem tego wyścigu. Sam młodzian zapowiada wygraną - jest pewny siebie i stąd też warto moim zdaniem postawić na jego wygraną.

Zarejestruj się i zobacz jak możesz zdobyć bonus 400pln!

Typ: Vettel wygra, 1.50 Unibet