F1: GP Niemiec


Kolejne Grand Prix Formuły 1 przed nami. Tym razem zawitamy do Niemiec. Odbędzie się tam jedno z najciekawszych GP w sezonie. Tor Nurburgring jest bardzo specyficzny i niemal co sezon jesteśmy świadkami niebywałej walki. I tym razem powinno być podobnie.

Wczorajsze kwalifikacje były małą niespodzianką, gdyż nie wygrał ich Sebastian Vettel. Pole position wywalczył Lewis Hamilton, który tutaj czuje się w tym roku jak ryba w wodzie. Może namieszać, a i być może nawet wygrać. Poniżej czołowa szóstka kwalifikacji:

  • Lewis Hamilton, 1:29.398
  • Sebastian Vettel, 1:29.501
  • Mark Webber. 1:29.608
  • Kimi Raikkonen, 1:29.892
  • Roman Grosjean, 1:29.959
  • Daniel Ricciardo, 1:30.528

Słabo spisał się zeszłoroczny triumfator, Fernando Alonso. Zajął dopiero ósmą lokatę w kwalifikacjach i będzie mu bardzo ciężko oto by wywalczyć tutaj sporą liczbę punktów. Walka o zwycięstwo powinna się odbyć wokół pierwszej czwórki, ewentualnie piątki. Niespodzianką na pewno jest wysokie miejsce zawodnika Toro Rosso, Daniela Ricciardo. Nie wydaje się jednak by miał on namieszać w tych zawodach. Sukcesem będzie utrzymanie się w czołowej dziesiątce.

Jak już wspomnięliśmy, świetnie tutaj spisuje się Brytyjczyk, Lewis Hamilton. Naszym zdaniem on ma największe szanse na zwycięstwo. Mocny bolid Mercedesa radzi sobie odpowiednio na tym torze. Jeśli podczas startu utrzyma pozycję przed Niemcem to nie powinien mieć kłopotów by wygrać. Niemniej nie może lekceważyć aktualnego mistrza świata, gdyż ten na pewno będzie chciał odnieść sukces na tym torze przy wsparciu publiczności. Mimo to, my sądzimy, iż Hamilton będzie w czołówce, a i powinien wygrać. TOP 3 dla Hamiltona to nasz typ na ten wyścig.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Hamilton TOP 3, 1.60 Unibet