Futsal: Hiszpania vs. Rosja


     Dzisiaj ruszyły ćwietćfinały w Mistrzostwach Świata w Tajlandii. Emocje będą ogromne, bowiem spotkania pomiędzy Hiszpanami, a Rosjanami są zawsze emocjonujące. Lekko faworyzowani są zawodnicy z półwysku Iberyjskiego. Nie ma jednak wielkiego faworyta, ponieważ na tym etapie rozgrywek każdy może triumfować w Mistrzostwach Świata - no z wyjątkiem Kolumbii. Kto dzisiaj zwycięży?

     Hiszpania do tej pory grała bardzo dobre zawody. W grupie poza pierwszym remisie z Iranem (2:2) rozegrali dwa świetne pojedynki. Rozbili Panamę 8:3, a także pokazali klasę w rywalizacji z Marokiem (5:1). W 1/8 finału pokonali, ba - rozbili, gospodarzy aż 7:1. W świetnej dyspozycji po stronie Hiszpanów są FernandaoTorras, którzy sypią golami jak na zawołanie. W dzisiejszym spotkaniu kadra ekipy z zachodniej europy jest pełna i w dodatku bardzo mocna. Rosja to ekipa, która również gra solidne zawody. Do tej pory nie stracili nawet bramki w tym turnieju! Co prawda mieli dość łątwych rywali, ale to jednak ogromny sukces. Jak na razie pokonali Wyspy Solomona 16:0, Gwatemalę 9:0, Kolumbię 2:0 i w 1/8 finału rozbili naszych południowych sąsiadów, 3:0. W zespole Rosji, warto wyróżnić Sergeeva oraz Edera Limę, którzy grają równie skutecznie jak zawodnicy hiszpańscy. Oba zespoły spotkały się już ze sobą i lepsza była Hiszpania, która po wyrównanej batalii pokonała Rosjan 3:1, a było to w ramach mistrzostw europy w futsalu. Dzisiaj nie ma co szukać jednak faworyta u Hiszpanów, mimo to warto też odpuścić granie 1x2 - zatem co można obstawić?

     Rosja ma świetną obronę i nie tracą bramek. Hiszpania również nie narzeka na obronę, choć mają czasami momenty gry na luzie i tracą bezsensowne gole. Dzisiaj jednak powinni się spiąć i pograć ostrożniej. Warto zatem i to dość mocno zainwestować w małą ilość bramek. Polecam w tym wypadku typ na poniżej 4.5 gola.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Poniżej 4.5 gola, 1.85 Unibet