Futsal: Serbia vs. Argentyna


     Dzisiejszym meczem dnia podczas Mistrzostw Świata w Tajlandii będzie mecz Serbii z ekipą Argentyny. Ta wielka rywalizacja będzie najciekawszym pojedynkiem w dzisiejszej konfrontacji. Faworytem jest zespół z Ameryki Łacińskiej, jednak Serbowie na pewno nie odpuszczą tego pojedynku. Czy nawiążą solidną walkę z Argentyńczykami?

     Serbia to zespół, który miał przeciętną grupę, lecz w niej wygrał. Zajęli bezapeladyjnie pierwsze miejsce pokonując Egipt oraz Kuwejt, a także zremisowali z Czechami. Serbowie zagrali bardzo dobrze i byli bezkonkurencyjnie, jedynie w meczu z naszymi południowymi sąsiadami troszkę odpuścili. Zawodnicy z Bałkanów to debiutanci na MŚ i dzisiaj dlatego nie są faworyzowani, a to może być błąd, ponieważ w rywalizacji grupowej pokazali, że są świetnym zespołem. W dodatku ich rywal, Argerntyna jest nieco osłabiona przed dzisiejszym spotkaniem. Zawodnicy z Ameryki Południowej mieli łatwą grupę i byłoby niespodzianką gdyby nie awansowali. Pokonali dość spokojnie Australię oraz Mexyk, lecz polegli w niezłym meczu z Włochami - choć zawodnicy z półwysku Apenińskiego grali lepiej i dlateo zasłużenie wygrali. Argentyna za dobre występy we wcześniejszej fazie zapłaciła wysoką cenę. Kontuzji nabawił się Matias Lucuix, a zawieszony został jeden z najlepszych zawodników świata, Cristian Burruto. To są bardzo poważne osłabienia i dzisiaj trener będzie szukał kogoś nowego by poprowadził wygraną do zwycięstwa. Media sugerują, że może to być Alan Calo, który również spisuje się świetnie. Trener Serbów, Aca Kocacević zapewnił, że mecz będzie gigantycznie ciekawy, ponieważ oba zespoły prezentują porównywalną formę, a dodam od siebie, iż braki u zawodników z ameryki łacińskiej także powinny przyczynić się do wyrównanego przebiegu spotkania.

     Będzie to mecz walki i jedni, jak i drudzy mają ogromne szanse na awans. Faworyzowana Argentyna może i mogłaby spokojnie wygrać gdyby nie te dwie ważne absencje, teraz sprawa się dla nich komplikuję. Mecz powinien być wyrównany i może paść sporo bramek. Polecam zatem typ na powyżej 5.5 gola - spodziewam się hokejowego wyniku.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 5.5 gola, 1.90 Unibet