Grand Prix Nowej Zelandii!


Startuje sezon żużlowy! Drugi raz z rzędu zaczyna się w Auckland, gdzie odbędzie się pierwsza eliminacja Indywidualnych Mistrzostw Świata. Pierwsze zawody mimo, iż w europie są późno w nocy to mimo to przyciągają sporą uwagę, stęsknionych kibiców. Kto tym razem rozpocznie od triumfu pierwsze zawody Grand Prix?

W zeszłym sezonie najlepszym żużlowcem okazał się Chris Holder. Był on fenomenem i okrzyknięto go następcą Jasona Crumpa. Niemniej on sam tworzyć chce nową historię i nie pragnie być porównywany do swoich kolegów. Dzięki swoim wyczynom podczas zeszłego sezonu, ponownie stał się ogromnym faworytem. Łatwo jednak nie będzie, ponieważ konkurencja jest ogromna. W dodatku Australijczyk w poprzednim sezonie zakończył zawody dopiero na 14. miejscu z czterema punktami.

Ubiegłoroczne Grand Prix w Auckland wygrał Greg Hancock. Zdominował on rywali i wygrał pięć z siedmiu startów - w kolejnych zajmował drugie miejsca. Widać, że tor "leży" Amerykaninowi. Jedynym konkurentem, który mógł mu zagrozić był Jarosław Hampel. On jako drugi minął linię mety podczas finału. Pokazał klasę, a w dodatku jego starcie z Sajfudtinovem było okrzyknięte najlepszym wyścigiem sezonu. Reszta konkurencji odstawała od tej dwójki.

Nocna batalia w Nowej Zelandii zapowiada się niesamowicie zatem. Temperatura w Auckland ma być idealna do jazdy - ok. 23 stopni. Niestety może popadać, aczkolwiek lekka mżawka. Warunki jednak świetne, w dodatku trybuny również mają zostać wypełnione po brzegi. Poza turystami, to i lokalni obywatele zainteresowali się tym turniejem.

Pierwsza konffrontacja ma zatem, naszym zdaniem dwóch faworytów. Będzie nim ponownie Greg Hancock, ale i również Chris Holder. Naszym zdaniem Amerykanin pokazał się z dużo lepszej strony podczas zeszłorocznej konfrontacji i to on zdobędzie swój kolejny triumf w eliminacjach. Wygrana Grega Hancocka to nasz typ.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Greg Hancock wygra pierwszą eliminację, 10.00 Unibet