Hity w Unibet TV!


Przed nami kolejny, emocjonujący weekend sportowy. Zatem w Unibet TV będzie co oglądać. Spora dawka rywalizacji ze świata piłki nożnej, koszykówki, jak i tenisa i wiele innych.

La Lidze najciekawszym pojedynkiem będzie sobotnia rywalizacja Realu Sociedad z drużyną FC Barcelony. Katalończycy na pewno będą podmęczeni rywalizacją z Manchesterem City. Zatem to szansa dla gospodarzy by wygrać. Mecz o 20:00 w sobotę.

We francuskiej Ligue 1 natomiast. Dojdzie do najciekawszego spotkania w niedzielę. Paris St. Germain podejmie na własnej murawie Tuluzę, w której gra Dominik Furman. Mimo wszystko, zespół Polaka czeka bardzo ciężkie zadanie. Mecz o 14:00 w niedzielę.

Ponadto kilkadziesiąt spotkań w ramach NBA przed nami. Już najbliższej nocy takie pojedynki jak Chicago BullsDenver Nuggets, czy kolejnej Atlanta Hawks, która podejmie New York Knicks. Zatem emocje gwarantowane.

Spotkania z takich lig jak EredivisieSerie A, czy też snookerowe rywalizacje i tenisowe także w Unibet TV. Serdecznie zapraszamy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!