Jak zarobić na 123KLUB?


Jak zarobić na 123KLUB:

Chcesz zarabiać na swoim profilu sportowym w Facebooku, ale nie wiesz jak? To proste zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym partnerem.

123KLUB.COM – to bezpieczna strona do której możesz kierować ruch ze swojej strony na Facebooku, pisząc o ciekawych meczach z wielu dyscyplin.  Możesz również pisać o naszych kursach bukmacherskich lub skupiać się tylko na wydarzeniach sportowych. Podobnie możesz zarabiać na swoim blogu, forach, Twitterze etc.

http://www.123klub.com

DLACZEGO 123KLUB

  • Obawiasz się reklamować bukmacherów?
  • Pasjonujesz się sportem?
  • Piszesz bloga, artykuły sportowe?
  • Szukasz dodatkowego sposobu na zarabianie na sporcie?

Jeśli Twoja odpowiedź to 4 X TAK to mamy dla Ciebie ofertę. 123KLUB to strona która umożliwia reklamę relacji sportowych w Unibet TV. Nie informujemy na niej bonusów, zakładów, hazardu. Jej głównym celem jest pozyskanie nowych graczy zainteresowanych oglądaniem spotkań na żywo na komputerze, tablecie czy smartfonie! Ruch z tej strony przekierowujemy do Unibet co jest dozwolone i pilnujemy, abyś poprzez odpowiednie linki mógł zarabiać na reklamowaniu 123klubu! Bez ryzyka możesz nas reklamować! (ZeroCiśnień znajdziesz również na facebook.com/UnibetPolska)

PRZYKŁAD

Przypuśćmy że jesteś fanem FC Barcelony, z góry przepraszamy fanów Królewskich ;) to tylko przykład! Załóżmy że w na sobotę przewidziano wyjazdowy pojedynek Barcelony z Osassuną.

Sprawdź na 1-2 dni przed meczem kalendarz relacji video w Unibet TV na stronie UNIBET.

W liście pojawia się mecz który Cię interesuje

Nie pozostaje nic innego jak napisać ciekawy artykuł, notkę i zareklamować możliwość oglądania tego meczu na żywo. Możesz też podać kursy na to spotkanie jeśli chcesz.

Np.:

FC Barcelona na wyjeździe zmierzy się z Ossasuną. Fachowcy nie dają drużynie z Pampeluny większych szans. Tymbardziej że w znakomitej formie jest Messi i Neymar. Jeśli chcesz obejrzeć to spotkanie na żywo kliknij tutaj -> (Tu podaj specjalny link)

Teraz musisz stworzyć ten specjalny link aby zarabiać z nami……ale po kolei

JAK ZARABIAĆ?

Możesz zarabiać od 20-35% z zysku wygenerowanego z klientów, których pozyskałeś.

1. Zarejestruj swoje konto partnerskie tutaj -> http://www.unibetaffiliates.com/pl/witaj-w-programie-partnerskim-unibet  Podaj dane swojej strony i dane do płatności żeby odebrać swoją prowizję

2. Czekaj na potwierdzenie przyjęcia do programu partnerskiego.

3. Po potwierdzeniu przyjęcia do programu ZALOGUJ się tutaj -> http://www.unibetaffiliates.com/pl

Rejestracja i minimalny depozyt klienta którego zrekrutowałeś o wartości 20 PLN za pomocą Przelewy24 pozwoli Ci na zarabianie z nami.

Po zalogowaniu do swojego konta partnerskiego wybierz My Account / Moje Konto i dalej do Marketing Sources / Źródła Marketing

Kliknij na Add / Dodaj i podaj dane swojej strony 
Podaj dane w formularzu i SAVE / ZACHOWAJ
W następnym kroku otrzymasz numer identyfikujący Twoją stronę np.: 45244
Teraz wystarczy że będziesz linkował do 123KLUB w następujący sposób.
http://www.123klub.com/aff_XYZQWE - gdzie XYZQWE będzie identyfikatorem Twojej strony w naszym systemie partnerskim (Marketing Source).
Zauważ że przekierowanie do strony 123klub.com zawiera Twój unikalny numer PID – w naszym przykładzie to 45244
Najedź myszką na przycisk SPRAWDŹ i zobacz w linku numer pid= ….. 
Po kliknięciu na SPRAWDŹ odpowiednie cookies zostanie zapisane na Twoim komputerze
Sprawdzaj rozkład meczy piłkarskich, tenisowych i innych w 123klub (Unibet TV) i publikuj je na swoim forum, blogu, w Facebooku czy Twitterze i zarabiaj z nami np.: Facebook
LUB ukryj swój link za pomocą np.: tinyurl.com, bit.ly lub innych
Jeśli znajdziesz mecz Janowicza możesz napisać np.: 
Czy Janowicz powstrzyma Nadala? Oglądaj na żywo -> Twój link tutaj

Albo coś o derbach Hiszpanii np.: 

W ten weekend El Classico – Messi vs Ronaldo, oglądaj na żywo -> Twój link tutaj

Powodzenia, nie pozostaje nic innego jak pisać o meczach piłkarskich, tenisowych i innych które można na żywo zobaczyć w Unibet Tv / 123klub. Masz tutaj wielkie pole do popisu!