Jamajscy bobsleiści jadą do Soczi


Niespodziewany występ czeka nas wszystkich na Igrzyskach Olimpijskich Soczi. Kwalifikację do zawodów bobslejowych otrzymała para z... Jamajki! Panowie Winston Watts oraz Marvin Dixon zatem spełnią swoje marzenia i wystąpią na tak prestiżowym turnieju.

Jeszcze kilka dni temu, mimo kwalifikacji, występ pary z Jamajki stał pod ogromnym znakiem zapytania. Kapitan, Winston Watts zapowiedział, iż wyjazd do Rosji będzie bardzo ciężko zrealizować. Wszystko ze względu na brak funduszy. Takowa podróż wraz ze sprzętem wynosi bowiem około 80 tysięcy dolarów. Szybko jednak znaleźli się ludzie, którzy pomogli zebrać im całą sumę. Tym samym, egoztyczna para wystąpi w Soczi i zrobi zapewne porównywalną furorę co Saudyjka, Wodjan Shahrkhani podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Jamajczycy spełnili swoje marzenia - pojadą na IO. Niemniej na co stać egzotyczną parę? Na medal (@ 100)? Wydaje się to być nierealne, niemożliwe. Sukcesem zapewne będzie dojechanie do mety (@ 1.20). Ale i sam występ, przy ewentualnym rozbiciu bobsleja (@ 4.00) jest niebagatelną sprawą. Nadchodzący bohaterowie Soczi zrobią wszystko, by wypaść jak najlepiej. Niemniej bez względu na rezultat są zwycięzcami od samego początku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!