Liga Mistrzów: Atletico Madryt vs. Constanta


     Wracamy do batalii w Lidze Mistrzów szczypiornistów. Emocje już się rozpoczęły, ponieważ walka o awans do kolejnej fazy trwa w najlepsze. Atletico Madryt potrzebuje zwycięstw, a dzisiaj będą mięli niemal 100% szansę na pokonanie Constanty, która odstaje klasą od Hiszpanów. Czy to jest dobry trop by obstawić na gospodarzy? Czy też może potrzeba szukać jakiejś niespodzianki w tym meczu?

     Atletico Madryt gra w tym sezonie świetnie w lidze ASOBAL, jednak w Lidze Mistrzów zawodzą i to bardzo. W lidze są liderami i grają genialnie. Ostatnio zwyciężyli z Granollersem w bardzo łątwy sposób, a także z Huescą. W Lidze Mistrzów w ostatnim meczu pokonali właśnie Constante, na terenie rywala. Wygrali tam 28:23 i o to im chodziło, by łatwo wygrać i nabrać pewności siebie. Poza tym w LM niestety zawodzili. Przegrali aż 3 mecze, z: Savehofem, Veszpremem i Kiel. W ekipie gospodarzy bryluje ostatnio ReixachMarkussen, którzy sporo strzelają. Na nich muszą w szczególności uważać obrońcy przeciwnika. Constanta gra na swoim stabilnym poziomie. Wciąż mają szanse na awans do kolejnej rundy, ponieważ poziom jest teoretycznie wyrównany, ale to raczej mało prawdopodobne. Grają podobnie jak Atletico. W lidze miażdża, a w Lidze Mistrzó idzie im słabo. Ostatnio w rodzimych rozgrywkach pokonali takie zespoły jak: Ploiesti i Panduri, natomiast przed spotkaniem z Hiszpanami niespodziewanie przegrali z Bacau! I to 24:31. To ogromna niespodzianka. Zespół co prawda dał odpocząć kilku szczypiornistom, ale wciąż są dużo silniejsi od rywala. W LM natomiast jedyne zwycięstwo odnieśli z Celje, po bardzo dobrym meczu. Jak się zaprezentują dzisiaj?

     H2H na korzyść gospodarzy. Spotkali się trzykrotnie w ostatnich dwóch latach. W Madrycie w jednym meczu było 34:28. W Rumunii 28:23 i 34:25. Widać, że są zespołem silniejszym i to bez dwóch zdań. Dzisiaj powinni się ogarnąć i w końcu wygrać w łatwy sposób. Proponuję zatem typ na gospodarzy z handicapem -7.5 po bardzo dobrym kursie.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Atletico Madryt (-7.5), 1.85 Unibet