Liga Mistrzów: Chambery vs. Vive Kielce


     Kolejny mecz fazy grupowej w Lidze Mistrzów w piłce ręcznej. Dwa ciekawe zespoły, ale mecz wygrać może tylko jeden zespół, a jest nim Vive Kielce, które podejmie dzisiaj Chambery we Francji. Nasza drużyna w LM spisuje się bardzo dobrze. Dzisiaj są zdecydowanym faworytem. Czy faktycznie podołają z francuskim zespołem?

     Chambery Savoie to zespół, który jest w Lidze Mistrzów trochę z przypadku. Nie grają dobrej piłki. W LM zajmują ostatnie miejsce w grupie i jako jedyny zespół nie zdobyli jeszcze punktu. Za każdym razem co prawda przegrywali małą liczbą bramek, ale jednak porażka to porażka. W ostatniej kolejce turnieju polegli w Rosji z St. Petersburgiem 27:31. Przed spotkaniem z Kielcami czekał ich niesamowicie ciężki mecz Paryżem w lidze. Polegli z tym rywalem również. Przegrali ponownie niewielką sumą goli bo 24:28. Zespół gospodarzy jest osłabiony i to już nie ta sama drużyna. Nie gra Bicanić i to olbrzymia strata dla zespołu z Francji. Vive Kielce natomiast radzi sobie perfekcyjnie na wszystkich płaszczyznach. W lidze są niepokonani, ale o to ciężko. W LM również. Pokonują wszystkie ekipy dość pewnie. Dzisiaj również są faworytami, choć wiadomo, że wyjazdy to ciężkie spotkania w Lidze Mistrzów. Kadra gości mocna i bardzo pewna siebie. Są na pewno dobrze przygotowani mentalnie do tego spotkania co jest bardzo istotne. 

     Oba zespoły spotykały się już wcześniej. I bilans jest na korzyść Kielczan 3:1. Jedynie raz polegli, właśnie tu we Francji 26:27, ale to było w 2010 roku, kiedy to Chambery miało jeszcze niezłą paczkę. Dzisiaj nie widzę żadnych argumentów poza własną halą na rzecz gospodarzy. Kurs na gości może nie jest wygórowany, ale na pewno korzystny. Warto zatem postawić na wygraną Vive w tym spotkaniu.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln w Unibet!

Typ: Vive Kielce wygra, 1.35 Unibet