Liga Mistrzów: Constanta vs. Atletico Madryt


     Dzisiaj mecz, który może dużo ukazać w rozgrywkach grupowych Ligi Mistrzów. Szczypiorniści Constanty jednak nie powinni sprawić niespodzianki, ale gdyby... Atletico Madryt miałoby ogromny problem. Hiszpanie są jakby w lekkim kryzysie w Europie. Powinni jednak dzisiaj spokojnie wygrać, ale czy są w stanie pokryć handicap?

     Constanta jak zwykle skazywana na porażkę w grupie może jednak namieszać - choć jest to według wielu ekspertów nierealne. Zawodnicy gospodarzy mają jednak swoje ambicje i może powalczą. W swojej lidze dominują, miażdzą wręcz. Ostatnio pokonali Panduri 28:20, Turdę 26:27 i w Lidze Mistrzów spokojnie ograli Celje 22:17, a faworytami nie byli! Potrafią się postawić. W końcu też z Savehofem ledwo przegrali na wyjeździe w pierwszej kolejce. Zespół ma kilku dobrych, wyróżniających się szczypiornistów. Atletico Madryt miał być obok Kiel faworytem grupy, a są zaledwie na czwartym miejscu i jeśli dzisiaj polegną będą w tarapatach - ten scenariusz jest jednak mało prawdopodobny. Ostatnia forma przyjezdnych jest świetna w lidze, ale jednak w Lidze Mistrzów grają fatalnie. Wygrali tylko jeden mecz z Celje. Pozostałe przegrali z Kiel 27:32, Vaszpremem 26:27 oraz bardzo niespodziewanie z Savehofem 30:35. Widać kryzys na arenie europejskiej. Zawodników mają niezłych jak Rodriguez czy Roura, którzy strzelają sporo bramek. Nie ma jednak już tej werwy co w sezonie ubiegłym. Dwa sezony temu obie ekipy się spotkały ze sobą. W Madrycie padł wynik 34:28, natomiast w Rumunii zespół Atletico wygrało 34:25. Dzisiaj wygląda na to, że goście wygrają i aby zwiększyć morale powinni dzisiaj spokojnie wygrać.

     Reasumując zespół z Madrytu wygląda dużo solidniej, mimo to, że ostatnio przegrywali. Dzisiaj jest najlepszy moment by odzyskać zachwianą formę na arenie międzynarodowej. Constanta to zespół słaby jak na Ligę Mistrzów, choć raczej będą w niej częściej występować. Polecam typ na przyjezdnych, by pokryli handicap -6.5 po bardzo atrakcyjnym kursie.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Atletico Madryt -6.5, 2.00 Unibet