Liga Mistrzów: Constanta vs. Veszprem


      Obie ekipy różnią się poziomem, ale jednak to jest Liga Mistrzów. Zawsze jest większa mobilizacja po każdej ze stron, a ci teoretycznie słabsi spisują się nadwyraz dobrze. Tym razem jednak widzę w pojedynku Constanty z Veszpremem tylko jednego faworyta. Jest nim mianowicie zespół z Węgier.

     Constanta gra bardzo dobrą piłkę w lidze - są niepokonani. Ale to tylko podwórko ligowe i nie mają w nim równych sobie. W Europie nie jest to zespół na miarę wyjścia z grupy. Zawsze skazywani na porażkę. Z resztą w pierwszym meczu nie byli skazywani aż tak, a i tak polegli 31:35 z Savehofem. Rywal, Veszprem to ekipa solidna tworząca niesamowity kolektyw, zgrany. Grają genialnie. W lidze oczywiście niepokonani, a przeciwnicy nie mają żadnych szans by ich w jakikolwiek sposób dogonić. W Lidze Mistrzów natomiast zawsze wśród zespołów pewnych awansu z grupy, a i potem radzą sobie świetnie. Tym razem grupa dość ciężka, ponieważ Atletico Madryt i Kiel w niej, ale dzięki transferowm, Hiszpanie nie są już tak mocni, a Kiel? Może i Węgrzy są w stanie ich pokonać. Oba zespoły spotkały się już w LM, dwa lata temu. Veszprem wygrał oba mecze, jeden 27:26, a wyjazdowy w Rumunii 27:23. Jak widać nie są to jakieś przekonujące wyniki, ale wierzcie mi, w obu zespołach trochę się zmieniło i to Veszprem jest zespołem dużo silniejszym. Widać to też było, w meczu Węgrów z Celje gdzie wygrali 32:22 - są ustabilizowani i w świetnej formie. Zawodnicy trochę sobie odpoczęli i tym razem powinni pokonać przeciwnika. 

     Różnica klas pomiędzy oboma zespołami jest widoczna na papierze. W hali również powinno szybko dojść do odzwierciedlenia tej tezy. Unibet przygotował dla nas bardzo dobrą linię na handicap. Veszprem powinien wygrać to 5oma golami. Moim zdaniem nawet i więcej, są w naprawdę świetnej formie.

Zarejestruj się i zobacz jak możesz zdobyć bonus 400pln!

Typ: Veszprem -4.5, 1.85 Unibet