Liga Mistrzów: HSV vs. Celje


Dzisiejszego wieczora odbędzie się jeden pojedynek 1/8 finału w Lidze Mistrzów, szczypiornistów. Zapowiada się dość luźny pojedynek, choć nie można lekceważyć rywala. HSV Hamburg bowiem w pierwszym meczu rozbił rywala i dzisiaj praktycznie nie mają możliwości zniwelowania tej straty. Niemniej Celje nie jedzie do Niemiec oddać mecz, zatem ze strony Słoweńców może to być niezły pojedynek.

Gospodarze z Hamburga są niemal pewni awansu do kolejnej fazy. W pierwszym meczu wygrali bez większego trudu 38:29. To spora zaliczka, szczególnie, iż pierwszy pojedynek grali na terenie rywala. HSV ogólnie spisuje się fenomenalnie. Są niepokonani od początku grudnia zeszłego roku. Zespół ma potencjał i mają w tym sezonie jasny cel - triumf w Lidze Mistrzów. Jest to może dość wybujały cel, aczkolwiek patrząc na ich dyspozycję to kto wie?

Zespół z Hamburga w której gra Marcin Lijewski zagrał ostatnio na Słowenii wręcz perfekcyjnie. Mało co im nie wychodziło. Dopisał im dzień i świetna taktyka. Do dzisiejszej konfrontacji, trener Martin Schwalb podchodzi dość ostrożnie, niemniej wydaje się to na wyrost, lecz na pewno szczypiorniści gospodarzy nie mogą zostawić Celje pustej bramki.

Słoweńcy w lidze radzą sobie jak zwykle bardzo dobrze. W Lidze Mistrzów natomiast nie mogą zazwyczaj awansować gdzieś dalej. Są zespołem przeciętnym, ale bardzo walecznym. Choćby z silniejszym Atletico w Madrycie pokazali pazur - przegrali zaledwie 24:26. Stąd też ukazuje ich potencjał. W meczu z HSV wydaje się, że Celje miało sporego pecha, bowiem mieli szanse na zwycięstwo, ale perfekcyjny mecz Niemców i do tego pech ówczesnych gospodarzy przyczynił się do sromotnej i beznadziejnej w kwestii awansu porażki.

Goście jednak na pewno nie odpuszczą. Ostatni mecz w tej edycji Ligi Mistrzów będą chcieli się wykazać. W ekipie gości ambitnie podchodzi młody i utalentowany Borut Mackovsek, który w ostatnim meczu zdobył trzy 13 goli! Dzisiaj natomiast motywuje swoich kolegów takimi słowami: Jesteśmy w stanie tego dokonać! Warto wspomnieć, iż w sporcie wszystko się może zdarzyć.

Celje w pierwszym meczu wydaje się, że nie zagrało swojego spotkania jak należy. Dzisiaj nie mają nic do stracenia i powinni powalczyć. HSV na pewno zagra eksperymentalnym składem i to może być kolejna korzyść po stronie Słoweńców. Stąd też typujemy handicap dodatni w stronę gości.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Celje (+6), 1.80 Unibet