Liga Mistrzów: Vive Kielce vs. Bierringbro-Silkeborg


        Liga mistrzów u szczypiornistów rozpoczyna się. Vive Kielce podejmie we własnej hali Silkeborg z Danii. Oba zespoły dopiero dzisiaj rozpoczynają fazę grupową. Dla Vive to ważny mecz, nie mogą sobie pozwolić na wpadkę już w pierwszej kolejce! Podołać powinni, ale czy zmiażdżą rywala?

     Vive Kielce w tym sezonie w polskiej ekstraklasie miażdży rywali. Po 4ech kolejkach (oczywiście z kompletem punktów) przewodzą lidze. W dodatku bilans bramek mają następujący: 155:106! To kosmiczna różnica jak na piłkę ręczną po tak krótkim czasie. Podobnie sezon rozpoczęła drużyna Silkeborgu, ale jednak nie z takim impetem. Co do kadr to w obu ekipach może zabraknąć podstawowych graczy. W zespole kieleckim nie ujrzymy Marcusa Celvereley’a, ale na szczęście Bogdan Wenta ma odpowiednie zastępstwo – Kamil Buchcić. Polak powinien wykorzystać szansę gry w pierwszym składzie. Brak, który będzie dużo poważniejszym w ekipie gości jest natomiast następujący,Hansen - jest obrotowym zespołu z Danii. To już spora strata. Poza tym w obu teamach niema już więcej absencji. H2H za to jest zdecydowanie na korzyść Kielczan. Vive dotychczas grało aż czterokrotnie z zespołem z Silkeborgu i za każdym razem wychodzili z tej konfrontacji zwycięsko. W poprzednim sezonie, także w Lidze Mistrzów Vive wygrało u siebie 37:29, natomiast w Danii było jeszcze łątwie: 37:26. Tym razem powinno być podobnie. Polacy są w świetnej dyspozycji i powinni wygrać sporą różnicą bramek.

      Linia handicapu przedstawiona w ofercie Unibetu jest bardzo fajna, bo 7.5. Taki handi gospodarze powinni pokryć w ciągu 50 minut. Vive jeśli potwierdzi się brak Hansena powinni bez większych problemów wygrać 8oma golami. Kurs na to zdarzenie jest bardzo atrakcyjny – polecam!

Zarejestruj się w Unibet i zobacz jak możesz zgarnąć bonus 400 pln w gotówce!

Typ: Vive Kielce wygra -7.5, 1.90 Unibet