Liga Mistrzów: Vive Kielce vs. Gorenje Velenje


     Dzisiaj odbędą się kolejne ciekawe spotkania w Lidze Mistrzów. Szczypiorniści Vive Kielce podejmą we własnej hali zespół ze Słowenii, Gorenje Velenje. Polscy mistrzowie grają ponownie świetnie, jak na razie są liderami w tabeli i nic nie powinno to zmienić po tym spotkaniu. Ale w jaki sposób wygrają?

     Vive Kielce radzi sobie znakomicie na każdej płaszczyźnie, czy to LM czy też rodzima liga. Jak na razie niepokonani. Ostatnie pięć pojedynków to zdecydowane zwycięstwa dzisiejszych gospodarzy: ze Szczecinem 39:29, St. Petersburgiem 31:21, Stalą Mielec 39:33, Silkeborgiem 35:26 oraz z Kwidzyniem 44:27. W dzisiejszym meczu kadra będzie najsilniejsza. W dodatku występować będzie też Żeljko Musa, który przyszedł do Kielc właśnie z ekipy Gorenje w poprzednim roku. Obrotowy powiedział: Dla mnie to będzie bardzo ważny mecz. Pobyt w tym zespole to bardzo ważny epizod w mojej karierze. Zespół Gorenje Velenje radzi sobie podobnie jak zespół z Kielc. W Słowenii są w fenomenalnej formie. W LM polegli jedynie z zespołem ze Skopje 23:30. Poza tym wygrali z St. Petersburgiem 35:21! W kadrze nie mają problemów, zmian również nie dokonali w przerwie między sezonowej. Oba zespoły spotykały się już kilkakrotnie, ostatnim razem w sezonie 2009/2010. Vive u siebie wygrało 23:21, natomiast w Słowenii polegli 36:35. 

     Dziś Polacy są faworytami. Mają świetną paczkę i powinni spokojnie wygrać z tym przeciwnikiem. Vive również powinno pokryć handicap. Są w genialnej formie i jednak w tej chwili są dużo lepsi od dzisiejszego rywala. Polecam typ na Vive z handicapem -6.

Zarejestruj się w Unibet i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Vive -6, 1.87 Unibet