MLB: ARI Diamondbacks vs. COL Rockies


Do dość wyrównanej batalii dojdzie dzisiaj w Major League Baseball. Zespoły, które prosperują na bardzo podobnym pozimie zmierzą się ze sobą. Mianowicie Arizona Diamondbacks oraz Colorado Rockies. Ekipy, które mierzą w ten sam cel - postseason. Szykuje się mocno emocjonujący mecz.

Drużyna Arizony Diamonbacks w aktualnym sezonie spisuje się całkiem nieźle. W National League zajmują czwarte miejsce, natomiast w dywizji pierwsze. Gospodarze to jednak drużyna dość chaotyczna. Forma nigdy nie jest stabilna. Ostatnie mecze najlepiej o tym świadczą. Po serii pięciu porażek z rzędu - w kilku znaczne przegrane - przyszła seria zwycięstw. W ostatnim czasie trzykrotnie z rzędu wygrali. W tym w pierwszej konfrontacji z Colorado Rockies, 5:0. Zdominowali rywala, a pitcher był znakomity. Niemniej dzisiejszy bój powinien być bardziej wyrównany.

Dzisiejsza konfrontacja będzie bardziej wyrównana, ponieważ u gospodarzy zagra nieco słabszy miotacz. Będzie nim Wade Miley, który ma bilans 4-7. ERA tego zawodnika w aktualnym sezonie to natomiast 4.29. Jest to zatem dośc przeciętny pitcher. Na pewno jednak może namieszać.

Colorado Rockies to nieco gorzej spisujący się zespół. Różnica nie jest jednak zbyt duża. Goście plasują się na ósmym miejscu w National Leagua, a w dywizji są tuż za plecami ich dzisiejszego przeciwnika. Goście jednak w ostatnim czasie spisują się znacznie poniżej oczekiwań. Na aż dziesięć spotkań wygrali jedynie trzy mecze. Nie ejst to optymistyczny wynik. Ponadto w zespole Colorado zagra mało ograny miotacz. Jest nim Drew Pomeranz, który zagrał oficjalnie w jednym i to przegranym meczu. ERA zawodnika to 8.31! Nie jest on zatem pewnym punktem drużyny i to będzie dzisiaj kluczowa wieść.

Oba zespoły zagrały ze sobą aż czternaście razy. Pojedynki bardzo często są wyrównane. Ponadto bilans może to ukazać: 7-7. Dzisiejszy mecz powinien jednak ponownie być w stronę gospodarzy. Dlaczego? Ponieważ miotacz po stronie Rockies nie wygląda najlepiej. Spodziewamy się przez to wygranej gospodarzy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Arizona wygra, 1.58 Unibet