MLB: ATL Braves vs. COL Rockies


Spora dawka wrażeń przed nami w Major League Baseball dzisiejszej nocy. Jeden z czołowych zespołów, Atlanta Braves zagra dzisiaj w roli faworyta. Ich rywalem będzie bowiem przeciętne, Colorado Rockies. Czy faworyci tego pojedynku wygrają ostatecznie to spotkanie?

Atlanta Braves to trzeci zespół w National League. Mają coraz bardziej imponujący bilans: 60-45. Jeśli zatem utrzyają dalej swoją, nadzwyczaj dobrą dyspozycję, to kwestia awansu do postseason będzie formalnością. Jeszcze jednak trochę czasu. Niemniej ostatnie wyniki są imponujące. Wygrali cztery z pięciu spotkań. Największą radość na pewno jednak sprawiło trzykrotne zwycięstwo nad St. Louis Cardinals (4:1, 2:0, 5:2). Ich poprzedni przeciwnik to wciąż lider ligi i to na pewno buduje morale.

Mankamentem wśród zespołu z Atlanty będzie dzisiaj występ mało ogranego pitchera. Mianowicie będzie nim Brandon Beachy. W tym sezonie miał małą styczność z rozgrywkami MLB, aczkolwiek jest to zawodnik bardzo solidny. Ciekawe jednak czy po przerwie będzie w stanie grać równie dobrze.

Colorado Rockies to natomiast zespół typowo przeciętny. Plasują się na ósmej pozycji w ten samej lidze, a ich bilans wynosi poniżej 0.500 średniej (51-55). Są zatem w potrzebie gonienia zwycięskich serii. Ostatnio idzie im to dość mieszanie. Przeplatają wygrane z przegranymi, co ostatecznie na dziesięć ostatnich spotkań daje wynik remisowy: 5-5. W poprzednim trójmeczu, wygrali jednak dwukrotnie z Milwaukee Brewers, co jest bardzo dobrym wynikiem. Dzisiaj ponownie będą chcieli pokonać rywala. Ma w tym pomóc niezły miotacz, Jorge De La Rosa. Jego bilans to 10-5, a ERA 2.97. Ma zatem solidne występy za sobą w tym sezonie. Na pewno ma też potencjał by dzisiaj wesprzeć zespół.

Gospodarze po swoich trzech, znakomitych starciach przeciwko St. Louis, dzisiaj zagrają z dużo słabszym przeciwnikiem. Niemniej to w drużynie gości zagra lepiej ograny zawodnik w najważniejszej roli. Stąd też sądzimy, iż seria gospodarzy może dobiec końca. Idziemy zatem w kierunku przyjezdnych i tak też typujemy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Colorado wygra, 2.20 Unibet