MLB: ATL Braves vs. MIA Marlins


Bardzo jednostronny pojedynek przed nami w Major League Baseball. Dwie kompletnie różnie spusjące się ekipy. Jedna z czołowych drużyn, Atlanta Braves podejmie bowiem Miami Marlins. Goście to drużyna, której znaczna część sezonu nie wypaliła. Dzisiaj ponownie będą mieli niezwykle ciężkie starcie przed sobą.

Atlanta Braves to bardzo solidnie prezentująca się drużyna w tym sezonie. Zajmują trzecie miejsce w National League. Mają też znakomity bilans: 49-35. Mają zatem ogromny potencjał w aktualnym sezonie. Ostatnia forma gospodarzy jest równie mocna. W ostatnim czasie mieli serię czterech zwycięstw z rzędu. Pokonali trzykrotnie w bardzo łatwy sposób Arizonę Diamondbacks, a i w jednym ze spotkań uporali się z aktualnym rywalem, Miami Marlins - 11:3. Kolejny pojedynek już jednak zakończył się ich porażką. Ulegli 3:6. Dzisiaj będą ponownie chcieli zwyciężyć i zmazać tę pojedyńczą plamę.

W dzisiejszym meczu zagra po stronie gospodarzy bardzo solidny miotacz. Jest nim Julio Teheran, który jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem. Jego bilans w tym sezonie wynosi 6-4. Ponadto ERA wynosi 3.12. Zespół z Atlanty ma zatem ogromne atuty po swojej stronie w dzisiejszej konfrontacji. Są zatem zdecydowanymi faworytami.

Miami Marlins to zespół, który spisuje się beznadziejnie w tym sezonie. Zajmują ostatnie miejsce w lidze z najgorszym bilansem, który ostatecznie wynosi 0.373. Jest to zdecydowanie najgorszy bilans w lidze. W ostatnim czasie jednak jest nieco lepiej. Widać tendencję wzrostową w tej drużynie. Ostatnie pięć spotkań to cztery zwycięstwa. Poza tym jednym zwycięstwem z Atlantą wygrali trzykrotnie z San Diego Padres. Dzisiaj jednak może być różnie. Mało doświadczony pitcher zagra w ekipie z Miami - Henderson Alvarez. Jego ERA wynosi 3.55, ale nie można zbyt wiele o nim napisać, gdyż dopiero zaczyna swoją karierę w MLB.

Atlanta Braves wygląda znacznie lepiej w tym sezonie. Mają dzisiaj dużo większą przewagę po swojej stronie. Ostatni mecz wydaje się być wypadkiem przy pracy. Sądzimy, iż w dzisiejszej konfrontacji uporają się z przeciwnikiem. Własny stadion, solidniejszy miotacz - to wszystko przemawia za nimi. Atlanta Braves wygra w dzisiejszym spotkaniu, taki typ sugerujemy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Atlanta wygra, 1.40 Unibet