MLB: ATL Braves vs. STL Cardinals


W nocy z niedzieli na poniedziałek dojdzie do bardzo ciekawego meczu. W Major League Baseball zmierzą się dwie, świetnie prosperujące ekipy z czołówki. Mianowicie Atlanta Braces zagra z St. Louis Cardinals. Oba zespoły prezentują bardzo podobny poziom i spodziewamy się niewykłego meczu.

Atlanta Braves to aktualnie trzeci zespół w National League. Niemniej przewodzą w swojej dywizji. Ich bilans jest bardzo solidny: 59-45, a zatem średnia wynosi znacznie ponad 0.500. Forma gospodarzy jest solidna. Sześć ostatnich starć to tylko dwie wpadki. Warto jednak nadmienić, iż dwa pierwsze mecze z St. Louis wygrali - 4:1 oraz 2:0. Dzisiaj będą chcieli zaliczyć komplet na tym zespole, choć na pewno łatwe to nie będzie. Niemniej Braves na pewno mają odpowiedni potencjał by wygrać ten bój.

Kluczową rolę odegrają miotacze. W ekipie z Atlanty zobaczymy doświadczonego Krisa Medlena. Ten sezon jest dla niego dość przeciętny. Przypisano mu sześć zwycięstw oraz dziesięć porażek. ERA również niepowalająca - 3.78. Niemniej są pojedynki, w których gra jak natchniony i dzisiaj liczą na to, iż będzie podobnie.

St. Louis Cardinals to bardzo solidna drużyna. Plasują się na pierwszym miejscu w tej samej konferencji. Mają jeszcze lepszy bilans, 62-39! Jest to bardzo wyróżniający się stosunek wygranych do przegranych. Mają potencjał i często go wykazują. Ostatnie dwie porażki z Braves były jednak nie do uniknięcia. Wcześniej natomiast seria czterech wygranych z rzędu wyglądała imponująco. Przerzucenie się jednak z domowych spotkań na wyjazdowe czasami kończy się w różny sposób. Wśród gości w roli pitchera zagra Shelby Miller. Jest on bardzo mocnym punktem w zespole: 10-6, a ERA wynosi 2.77. On ma zapobiec trzeciej porażce z rzędu i na pewno ma na to spore szanse.

Obie ekipy rozegrały w tym roku zaledwie cztery mecze. Zawsze triumfował zespół, który był gospodarzem. Bilans zatem na korzyść Braves 3-1. Dzisiaj jednak wiele wskazuje na to, że to goście wygrają. Mają solidnego pitchera w swojej drużynie na ten mecz. Sądzimy zatem, że dzisiaj nie dojdzie już do gorszego spotkania gości i wygrają.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: STL Cardinals wygra, 1.80 Unibet