MLB: BAL Orioles vs. CHI White Sox


Sezon zasadniczy w Major League Baseball dobiega powoli ku końcowi. Walka o miejsca w postseason trwa. Zatem ważny mecz przed Baltimore Orioles, które podejmie Chicago White Sox. Gospodarze muszą wygrywać by wejść do upragnionego, kolejnego etapu. Są faworytami w tym pojedynku.

Baltimore Orioles wciąż wierzy, że dostanie się się fazy play-off. Według wyliczeń mają około 10% szans. Muszą jednak zacząć wygrywać by osiągnąć cel i nie mieć pretensji do samych siebie. Dyspozycja gospodarzy nie wygląda jednak optymistycznie. Na dziewięć ostatnich spotkań - wszystkie wyjazdowe - wygrali zaledwie trzy z nich. Zatem muszą nadrobić u siebie poniesione straty w średniej.

Wśród gospodarzy zagra dzisiaj nieprzewidywalny pitcher, Miguel Gonzalez. Ma korzystny bilans (8-7), ale jednak ERA już nie satysfakcjonuje. Wynosi bowiem 4.11. Jeśli dzisiaj zaliczy akurat dzień słabszy może to być powoli koniec dla Orioles jeśli chodzi o postseason. Zatem ogromne brzemie będzie ciążyć na jego barkach.

Chicago White Sox natomiast to już ekipa, która pogodziła się z zerowymi szansami na play-off. Zajmują przedostatnie miejsce w American League i grają już tylko i wyłącznie dla kibiców. Dyspozycja gości jednak również nie napawa optymizmem. Zaliczyli bowiem aż sześć porażek z rzędu. Niemniej do dzisiejszego meczu został desygnowany Jose Quintana. Jest to miotacz, który gra bardzo solicnie dla White Sox w tym sezonie. Bilans 7-5, a ERA 3.69 wyglądają naprawdę dobrze. Tym samym mogą dzisiaj zaskoczyć swojego przeciwnika.

Trzy spotkania rozegrały między sobą obie drużyny w tym sezonie. White Sox okazali się lepsi (2-1). Zatem może być lekka przewaga mentalna w zespole przyjezdnych, a i również grają bez presji. Miotacz również wygląda korzystniej po ich stronie. Typujemy na gości z dodatnim handicapem.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Chicago (+1.5), 1.69 Unibet