MLB: BAL Orioles vs. NY Yankees


Ciekawy mecz w Major League Baseball przed nami. Baltimore Orioles zmierzy się z zespołem New York Yankees. Obu ekipom bardzo zależy na triumfie w dzisiejszym meczu. Niemniej to Jankesi spisują się gorzej i to oni muszą się dzisiaj wziąć w garść. Podołają zadaniu?

Baltimore Orioles to ekipa, która radzi sobie przyzwoicie. Zajmują piąte miejsce w American League, a w swojej dywizji plasują się na drugim miejscu. Ponadto drużyna z Baltimore jest ostatnio w bardzo korzystnej formie. Wygrali trzy mecze z rzędu - wszystko u siebie. Już dwukrotnie pokonali Jankesów - 4:3 i 11:3. Spisali się znakomicie w ostatnim spotkaniu. Zdominowali przeciwnika i zdobywali punkty jak na zawoałanie.

W dzisiejszej konfrontacji ponownie będą faworytami. Znakomicie spisuje się w tym sezonie miotacz, Chris Tillman, który rzadko przegrywa. Jego bilans to 9-2! Natomiast ERA tego zawodnika jesy również niezła: 3.72. Jest zatem czym się chwalić i dzisiaj ponownie będzie chciał wesprzeć swoją drużynę. Na pewno będzie mocnym punktem w zespole.

Drużyna z Nowego Jorku natomiast gra dobrze, aczkolwiek trochę więcej się po nich spodziewano. Jankesi zajmują siódme miejsce w swojej lidze, a w dywizji zanjmują jedno miejsce niżej niż ich aktualny przeciwnik. Widać też, że rywalizacja z Orioles sprawia im nie lada kłopot. Dzisiaj jednak mecz powinien być znacznie lepszy. W roli pitchera zobaczymy bowiem Hiroki Kurodę, który co prawda ma przeciętny bilans (7-5) to imponuje ERĄ. Wynosi ona: 2.77. Na niego będą zatem wszyscy liczyć w dzisiejszym starciu.

Obie drużyny rozegrały między sobą aż 11 spotkań w tym sezonie. Baltimore Orioles jednak zdominowali tę rywalizację. Wygrali aż siedmiokrotnie, z czego pięć razy u siebie. Dzisiaj ponownie powinni wykorzystać atut swojego boiska. Ponadto niezły miotacz po stronie gospodarzy. Sądzimy, iż ponownie wygrają.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Baltimore wygra