MLB: BAL Orioles vs. TB Rays


Kolejna noc z emocjami związanymi z Major League Baseball. Spotkania będą niebywale ciekawe. Jednym z najważniejszych będzie natomiast spotkanie w Baltimore. Zespół Orioles podejmie bowiem Tampę Bay Rays. Oba zespołu grają bardzo podobnie w aktualnych rozgrywkach. Zatem przed nami arcyciekawa konfrontacja.

Baltimore Orioles to zespół, który powalczy o czołowe miejsca w aktualnym sezonie. W American League zajmują wysokie, szóste miejsce. W dywizji natomiast są na trzecim miejscu, co już nie wyglada tak kolorowo. Wyjątkowo wyrównana dywizja. Forma Baltimore to ekipa, która w ostatnim czasie gra nierówno. Po serii czterech porażek, w końcu wygrali. Ostatnie dwa mecze przeciwko Rockies były zdecydowanie zdominowane przez gospodarzy - 8:4 oraz 7:2. Dzisiaj wszyscy liczą na powtórkę. 

Gospodarze będą mieli w swoich szeregach znakomitą postać. Mianowicie młodego, utalentowanego miotacza, Chrisa Tillmana. Jego bilans jest fenomenalny, 14-3! Ponadto ERA tego zawodnika wynosi 3.70. Nie jest może idealna, ale wciąż solidna. Dzisiaj będzie jedną z ważniejszych postaci swojego klubu.

Tampa Bay Rays ma jeszcze lepszy sezon. Zajmują czwarte miejsce w American League, a w tej samej dywizji plasują się na drugim miejscu. Zespół zatem gra jeszcze lepiej niż dzisiejsi gospodarze. Rays w ostatnim czasie zaliczają sinusoidę. Po serii kilku porażek ostatnio wygrywają. Ostatecznie na pięć ostatnich pojedynków wygrali aż cztery. Są zatem w formie. Po serii spotkań u siebie teraz pora na wyjazd. Miotaczem gości będzie David Price. Jest on solidnym zawodnikiem, 6-5 oraz 3.28. Czasami jednak zawodzi. Dzisiaj wiele od niego zależy.

Oba zespoły rozegrały ze sobą kilkanaście spotkań w aktualnych rozgrywkach. Niemniej w Baltimore rozegrano osiem spotkań. Zaledwie dwa z nich potrafili wygrać gospodarze. Tampa Bay ma pomysł na grę przeciwko Orioles. Mimo to, wiele wskazuje, że to gospodarze wygrają w dzisiejszym meczu. Tak też typujemy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Orioles wygrają, 2.15 Unibet