MLB: BAL Orioles vs. TEX Rangers


Kolejne emocjonujące starcie w Major League Baseball przed nami. Tym razem zagrają między sobą zespoły Baltimore Orioles, a także Texas Rangers. Są to zespoły, które prezentują bardzo podobny poziom i na pewno będą liczyć się w walce o awans do postseason. Dzisiaj zatem wielkie emocje nas czekają.

Baltimore Orioles to drużyna, która miesza w tych rozgrywkach. W American League plasują się na piątym miejscu. Nie jest to może rewelacyjny wynik, ale wciąż dający satysfakcję. W dywizji w jednak na trzecim miejscu ku nie zadowoleniu kibiców. Ostatnia forma gospodarzy nie należy jednak do ich najlepszych. Pięć pojedynków i zaledwie jeden triumf. To naprawdę bardzo słaby rezultat. Ponadto przegrali już pierwszy mecz z Texasem. Wczoraj padł wynik 5:8 dla przyjezdnych. Czy uda im się zrehabilitować za tę porażkę? Na pewno są w stanie tego dokonać.

Gospodarze do dzisiejszego meczu podejdą z dość chaotycznym miotaczem. Będzie nim Zach Britton. Jego aktualny bilans to 2-2. Niemniej ERA nie jest zadowalająca. Wynosi bowiem 4.03. Nie należy on zatem do jednostek wybitnych. Jednak nie bez przyczyny gra wciąż w MLB. Ma swoje środki, ale musi mieć swój dzień by je dobrze rozdysponować.

Texas Rangers to bardzo solidna drużyna. Zajmują trzecie miejsce w American League z bilansem 52-37. Niewiele tracą do drugiego Oakland. Mają zatem o co walczyć. W dywizji zajmują drugie miejsce. Zespół jest zatem solidnie prowadzony. Nikt się nie spodziewał, że zabrną tak wysoko. Forma drużyny w ostatnim czasie jest także niezła - cztery wygrane i jedna porażka. To na pewno zwiększa morale. W dzisiejszym meczu zagra też młody, ale bardzo utalentowany pitcher, Martin Perez. Jego bilans to 2-1, a ERA wynosi 1.85! Jest to niezwykle solidny zawodnik. Niemniej wciąż ciężko go rozgryźć. Dzisiaj będzie go czekało ciężkie zadanie, choć niewykluczone, że je wypełni w 100%.

To będzie dopiero drugie starcie obu zespołów w tym sezonie. Jak na razie Rangersi przewodzą. W zeszłym sezonie także dominowali. Dzisiaj jednak wszystko zależy od postawy młodego miotacza gości. Jeśli ponownie wyjdzie mu spotkanie to powinni to wygrać. Spodziewamy się zażartej rywalizacji. Stąd też typujemy +1.5 punktu na korzyść gości.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Texas (+1.5), 1.51 Unibet