MLB: Baltimore Orioles vs. Cleveland Indians


Kolejna noc z Major League Baseball. Dzisiaj będziemy świadkami niezwykle wyrównanego pojedynku. Baltimore Orioles podejmą u siebie Cleveland Indians. Oba zespoły spisują się bardzo podobnie i dzisiaj spodziewamy się niezwykle interesującego spotkania. Nie ma zdecydowanego faworyta.

Baltimore Orioles to zespół, który ma mieszaną formę. Mimo to zajmują wysokie, drugie miejsce w swojej dywizji. Będą zatem zespołem, który będzie walczył o bezpośredni awans do postseason. Niemniej ekipa gospodarzy w ostatnim czasie dostała trzech solidnych porażek z ekipą Toronto Blue Jays. Szczególnie bolesna była ostatnia porażka, 5:13. Miotacz Garcia na pewno nie będzie dobrze wspominać tego spotkania. Dzisiaj jednak muszą się otrząsnąć po tej porażce.

W dzisiejszym spotkaniu w roli pitchera wystąpi Zach Britton, który w tym sezonie brał udział w dwóch spotkaniach. Bilans to 1-1. Natomiast ERA jest dość słaba, bo wynosi 5.56. Musi jednak stanąć na wysokości zadania i poprawić swój bilans. 

Zespół Cleveland Indians gra bardzo podobnie. Ponadto również zajmują drugie miejsce w swojej dywizji. Zespół ma jednak chrapkę na poprawę swojej pozycji. W ostatnich dziesięciu pojedynkach przegrali zaledwie trzy razy. W tym też ostatni mecz, przeciwko Minnesocie Twins. Niemniej jest forma i dzięki temu morale również dopisują. W dzisiejszym meczu mają też nieco solidniejszego miotacza, Ubaldo Jimeneza. Jego bilans to 5-4, a ERA wynosi 4.66. On może być kluczową postacią dzisiejszego pojedynku i pomoże swojej ekipie w zwycięstwie.

Dzisiejszy pojedynek będzie bardzo ciekawy. Gospodarze na pewno chcą zmazać plamę po ostatnim, fatalnym meczu, ale na pewno łatwo nie będzie. Indianie natomiast są w "gazie" i dzisiaj będą niebywale groźni. Na ich korzyść oddziałuje też postać pitchera, który jest solidniejszy niż w zespole z Baltimore. Typujemy zatem zwycięstwo gości w tym starciu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Cleveland wygra, 2.10 Unibet