MLB: BOS Red Sox vs. BAL Orioles


Niebywała końcówka sezonu zasadniczego w Major League Baseball. Mimo, że Boston Red Sox to zespół, który już ma awans do play-off to na pewno nie będą odpuszczać spotkań. Baltimore Orioles potrzebuje wygranej by dalej mieć nadzieję na awans. Czy stać ten zespół na niemałą niespodziankę?

Boston Red Sox to zespół, który zdominował American League. Przekroczyli bilansem 0.600 i tym samym są aktualnie najlepszą drużyną w MLB. Forma drużyny mimo awansu nie spadła. Przegrali tylko dwa spotkania na ostatnie dziesięć. Przed bataliami z Orioles, wygrali gładko trzy mecze przeciwko Yankees, co na pewno ucieszyło gości. Oba zespoły mają bowiem podobne szanse na awans do postseason.

Kanadyjczyk w roli miotacza dzisiaj w zespole Red Sox. Będzie to mianowicie Ryan Dempster. Jest on wieloletnim zawodnikiem grającym w MLB. W tym roku jednak idzie mu przeciętnie. Bilans wynosi 8-9, a ERA 4.70. Niemniej gospodarze już też na pewno bardziej skupiają się na kolejnym etapie, niż grze w sezonie zasadniczym. Mimo to, nie zlekceważą rywali i nie oddadzą meczu.

Baltimore Orioles ma małe szanse na awans, ale wciąż ma i będą ambitnie walczyć do końca. Ostatnie mecze jednak nie były korzystne dla gości. Sześć spotkań to jedynie dwie wygrane i to ze słabszym Toronto. Kluczem do ewentualnego sukcesu ma być jednak miotacz, Scott Feldman. Jest on bowiem mocnym punktem w tym sezonie (12-10), a jego ERA wynosi nieco ponad 3.00 - zatem optymalnie. 

Goście wygrali więcej spotkań w konfrontacji z Bostonem. To dość zaskakujące, acz prawdziwe. Dzisiejszy triumf będzie jednak niezwykle ważny, a kolejne być może jeszcze ważniejsze. Miotacz może być najmocniejszą bronią Orioles. Gospodarze natomiast grają bez presji, ale ze słabszym pitcherem. Liczymy zatem na wygraną przyjezdnych.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Orioles wygrają, 2.03 Unibet