MLB: BOS Red Sox vs. NY Yankees


Ogromne emocje przed nami w Major League Baseball. Mianowicie Boston Red Sox zagra z New York Yankees. Goście wciąż ze sporymi szansami na awans, niemniej nie mogą zaliczać wpadek. Tym samym mecz z jedną z najlepszych drużyn w lidze będzie niezwykle istotny.

Boston Red Sox to drużyna, aktualnie najlepsza w American League. Ich bilans przekroczył 0.600. Zatem jest to bardzo dobry rezultat. Forma gospodarzy jest również bardzo wysoka - ostatnie 10 spotkań to aż 7 zwycięstw Red Sox. W ostatnim swoim pojedynku jednak ulegli z Tampą Bay 3:4. Mimo to są już pewniakiem na grę w postseason. Na pewno jednak nie odpuszczą meczu z odwiecznym rywalem - Yankees.

W drużynie z Bostonu zagra dzisiaj niezwykle solidny miotacz. Jest nim John Lackey. W aktualnym sezonie jego bilans wynosi 9-12, ERA natomiast 3.48. Jest on zatem mocnym punktem w swojej ekipie. Ponadto doświadczenie Lackeya jest bardzo wysokie i w konfrontacji z Yankees na pewno będzie przydatne.

New York Yankees ma natomiast nóż na gardle. Zbliżają się powoli do fazy play-off. Niemniej wciąż daleko im do spełnienia tego celu i muszą grać do samego końca w skupieniu. Forma gości jest natomiast solidna. Wygrali cztery z pięciu ostatnich spotkań. Morale zatem pną się w górę. W zespole gości zagra też świetny miotacz - Hiroki Kuroda. Jest on mocną bronią Yankees. Bilans bowiem wynosi 11-10, a ERA zeszła poniżej 3.00 (2.99). Jego postawa powinna być zatem kluczowa w dzisiejszym starciu.

Osiemnaście spotkań rozegrały pomiędzy sobą obie ekipy. Dziesięć z nich wygrali dzisiejsi gospodarze. Zatem rywalizacja jest dość wyrównana. Dzisiejszy mecz powinien mieć jednak znacznie większe znaczenie. Yankees bowiem muszą wygrywać do samego końca. Tym samym typujemy wygraną ekipy z Nowego Jorku, naszym zdaniem wykażą większą determinację.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Yankees wygrają, 2.16 Unibet