MLB: CHI Cubs vs. CIN Reds


Przed nami bardzo obfity wieczór w Major League Baseball. Kilka ciekawych spotkań. Jednym z nich będzie pojedynek w Chicago. Miejscowe Cubs podejmie Cincinnati Reds. Oba zespoły są na dwóch krańcach tabeli. Walka mimo to będzie na najwyższym poziomie. Której z ekip uda się zdominować przeciwnika?

Chicago Cubs nie ma udanego sezonu za sobą. Plasują się na zaledwie 14. pozycji w National League. Drużyna ta nie ma już szans na awans do kolejnej fazy, ale na pewno będą walczyć dalej. Forma gospodarzy również pozostawia wiele do życzenia. Na dziesięć ostatnich pojedynków wygrali zaledwie trzy z nich. Gorycz porażki jest im zatem bardzo znana. Ponadto ostatnie dwa mecze, w których przegrali były właśnie z Reds. Pierwszy bój zakończył się wynikiem 0:2, a drugi 4:6.

W dzisiejszym spotkaniu w zespole gospodarzy zagra w roli miotacza, Chris Rusin. Jest to dość przeciętny zawodnik, który mało gra. Jego wynik z tego sezonu to 2-1. Mimo wszystko korzystny, ERA również dobra - 3.08. Niemniej nie odzwierciedla to wyniku tego zawodnika. Dzisiaj kolejny test przed nim.

Cincinnati Reds to natomiast zespół z czołówki z National League. Zajmują piąte miejsce i są coraz bliżej awansu do postseason. Forma zespołu jest także bardzo solidna. Goście bowiem wygrali siedem z ostatnich dziesięciu spotkań. To solidny rezultat. Ponadto w zespole z Cincinnati zagra dzisiaj doświadczony pitcher, Bronson Arroyo. Ten 36 latek ma za sobą mnóstwo spotkań. W tym sezonie przypisuje mu się następujący bilans: 10-9. ERA wynosi 3.51. Tym samym będzie on bardzo mocnym ogniwem drużyny. 

Obie drużyny rozegrały między sobą niemal 20 spotkań w tym sezonie. Cincinnati jest znacznie lepsze w tej rywalizacji. Dzisiaj ponownie powinni wygrać. Są w świetnej formie, a i pitcher będzie ich mocnym punktem. Tym samym powinni ograć Cubs. Reds wygrają to nasz typ na to spotkanie.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Reds wygrają, 1.68 Unibet