MLB: CHI Cubs vs. MIA Marlins


Środa z emocjami w Major League Baseball. Jednym z bardziej interesujących konfrontacji będzie mecz dwóch outsiderów w National League. Chicago Cubs podejmie rywalizację z Miami Marlins. Której z tych drużyn uda się wygrać w meczu... o nic?

Chicago Cubs to zespół, który zajmuje przedostatnie miejsce w National League. Tym samym są też na ostatnim miejscu w dywizji. Gospodarze w ostatnich meczach zagrali chimetycznie. Potrafili zwyciężyć z Phillies i to dwukrotnie, a ostatnie dwa mecze - właśnie z Miami - przegrali (3:4, 2:6). Nie wygląda to zatem najlepiej. Niemniej ostatnie mecze dla drużyn bez szans na grę w postseason to pora treningów dla mniej obytych w MLB graczy. Podobną politykę stosują również pozostałem kluby, w tym i Miami.

Gospodarze w dzisiejszym meczu zagrają z doświadczonym pitcherem. Jego bilans nie jest najgorszy (8-11), ale ERA już nie wygląda najlepiej. Wynosi bowiem 4.13. Tym samym dzisiaj nie będzie mu łatwo w utrzymaniu zespołu przy jak najniższej stracie punktów.

Miami Marlins to natomiast najgorszy zespół w NL. Ich bilans to 52-85, zatem nie przekracza średniej 0.400! To fatalny wynik, ale już nic nie poradzą na ten stan rzeczy. Optymistycznie jednak wyglądają aż trzy wygrane z rzędu i na pewno postarają się o podtrzymanie passy. Goście dzisiaj zagrają jednak młodym miotaczem, nieobytym w MLB. Będzie to jego debiut. Mianowicie chodzi o Briana Flynna. Na pewno to wielki dzień dla tego młodego zawodnika. Niemniej czy wytrzyma presję i podoła pierwszemu zadaniu?

Oba kluby będą grać dzisiaj siódmy mecz między sobą. Dotychczas jest remis, a Cubsi jeszcze u siebie nie wygrali. Patrząc jednak na posunięcia zespołu z Miami to właśnie gospodarze mają większe szanse na zwycięstwo. Sądzimy tym samym, iż doświadczenie pitchera gospodarzy przyniesie im sukces.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Cubs wygrają, 1.61 Unibet