MLB: CHI Cubs vs. MIL Brewers


Późną nocą odbędzie się dzisiaj kilka ciekawych pojedynków w Major League Baseball. Jednym z nich będzie konfrontacja przeciętnego Chicago Cubs ze znacznie słabszym Milwaukee Brewers. Czy gości stać na odbudowanie formy? Czy też już powoli łapią kryzys i nic z tego nie będzie?

Chicago Cubs to zespół, który powolnymi krokami zaczyna budować swój bilans. Aktualnie zajmują 10. miejsce w National League, aczkolwiek widać, że zespół jest bardzo ambitny. Ostatnie siedem starć to zaledwie dwie porażki, a w ostatnim czasie trzykrotnie wygrali z zespołem, który w zeszłym roku grał genialnie. Mianowicie z San Francisco Giants (3:2, 1:0, 2:1). Warto też dodać, iż wszystkie spotkania wygrali na wyjeździe. Są zatem mocno odbudowani i wracają na własny teren.

Wśród gospodarzy mecz rozpocznie dość przeciętny pitcher. Będzie nim Jeff Samardzija. Jego bilans to 6-9, a ERA wynosi 3.94. Zatem nie wiadomo czego się po nim dzisiaj spodziewać. Stąd też jeśli trafi na swój dzień może być bohaterem, ale w innym przypadku wszyscy wiemy jak może się to skończyć. 

Milwaukee Brewers to bardzo pechowy zespół w MLB. Są na przedostatniej pozycji w National League. Bilans jest kiepski i mają marne szanse na play-offy. Jednak gdyby wzięli się w garść to być może udałoby się jeszcze spełnić sen. Ostatnia forma jest jednak zupełnie przeciwna do rywala - 2 zwycięstwa na 5 porażek. Ostatnio dwukrotnie ulegli z Rockies, przy tym raz tylko wygrywając. Dzisiaj kolejny mecz na wyjeździe i ich tajną bronią ma być doświadczony pitcher. Jest nim Kyle Lohse. Ma on już sporo występów za sobą. Jego bilans z aktualnego sezonu nieco lepszy niż rywala, 7-7. ERA z resztą również, 3.37. Zatem to on ma pociągnąć zespół do wygranej.

Oba zespoły rozegrały ze sobą kilkanaście spotkań. Bilans jest jednak korzystniejszy po stronie gości. Brewers jednak znaczną część spotkań wygrywali na własnym stadionie. Dzisiaj powinniśmy być natomiast świadkami próby ich odrodzenia. Na pewno mają potencjał i lepszego miotacza. Wygrana Brewers to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Brewers wygrają, 2.05 Unibet