MLB: CLE Indians vs. DET Tigers


Kolejnym ekscytującym starciem w Major League Baseball będzie starcie dwóch znakomitości z American League. Cleveland Indians podejmą u siebie Detroit Tigers. Dwa zespoły z czołówki zagrają ze sobą. Obie walczą o jeszcze korzystniejszy bilans. Której z nich uda się wygrać w nadchodzącym pojedynku?

Cleveland Indians to aktualnie piąty zespół w American League. Ponadto są vice liderami w dywizji. Mają bilans, który przekracza 0.500. To jest na pewno korzystne dla drużyny, niemniej wciąż muszą się starać o awans do postseason. Ostatnia forma jest jednak nadzwyczajna. Na 10 spotkań przegrali tylko jeden mecz. Było to podczas ostatniego trójmeczu z Miami Marlins. Była to dość dotkliwa porażka, bo 0:10. Wszystko jednak szybko wróciło do normy i juz dwa kolejne spotkania wygrali. Dzisiaj ponownie będą chcieli wygrać po powrocie na własny stadion.

Zespół na dzisiejszy mecz wystawi dość chaotycznego pitchera. Będzie nim Corey Kluber. Jego bilans jest korzystny: 7-5. ERA jednak mniej zadowalająca, bo wynosi 3.77. Jeśli jednak nic nie będzie mu dzisiaj przeszkadzać to powinien być mocną stroną Indian. 

Detroit Tigres to jeszcze solidniejsza ekipa. Zajmują trzecie miejsce w American League i są liderami tej samej dywizji co ekipa Cleveland. Forma Tygrysów jest również imponująca. Wygrali aż osiem spotkań z rzędu i jest to znakomity bilans. Jest jednak jedna ciekawostka. Wszystkie te mecze odbyły się na ich terenie. Tym razem przemierzyli trochę drogi i zagrają na terenie rywala. Zmiana otoczenia może mieć wpływ na ich grę. Wiele jednak będzie zależeć od Anibala Sancheza. Ten miotacz gra bardzo dobry sezon. Jego ERA wynosi zaledwie 2.59 i aż nie mozna uwierzyć, że bilans wynosi 9-7. Nie jest on adekwatny do ERY. Niemniej to on dzisiaj może wygrać mecz dla gości.

Goście zdominowali rywalizację obu ekip w tym roku. Wygrali aż 9 z 12 spotkań. Tym samym dzisiaj i ta statystyczna wiadomość będzie na ich korzyść. Ponadto solidniejszy pitcher. Zapowiada się zatem niebywale wyrównany pojedynek. Stąd też typujemy dodatni handicap na gospodarzy - spodziewamy się bardzo ciekawego boju.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Indians (+1.5), 1.56 Unibet