MLB: CLE Indians vs. DET Tigres


W niedzielę jak zwykle spora dawka Major League Baseball. Mnóstwo ciekawych konfrontacji, a jedną z nich będzie pojedynek dwóch dość równych drużyn. Cleveland Indians podejmą na własnym boisku Detroit Tigres. Spodziewamy się walki i sporego zastrzyku emocji. Kto zwycięży w tej batalii?

Cleveland Indians to drużyna, która na pewno ma możliwości oraz chrapkę na awans do postseason. Niemniej aktualnie zajmują zaledwie ósme miejsce w American League, a to nie odzwierciedla mocy drużyny Indian. Prędzej miejsce w dywizji (2. lokata) może to nam ukazać. Muszą jednak zacząć zdobywać większą liczbę zwycięstw. Ostatni jednak nie wychodzi im to najlepiej, przegrali bowiem aż cztery mecze z rzędu. W tym też dwa przeciwko Tigres. Obie te porażki ponieśli dość pewnie, 0:7 oraz 4:9, a to na pewno nie odbuduje morale drużyny.

Atutem po stronie Indian powinien być jednak pitcher w dzsiejszym, trzecim z rzędu starciu z Detroit. Będzie nim doświadczony Corey Kluber. Jego bilans to 6-5, a ERA wynosi 4.33. Mimo, iż statystyka nie jest imponująca to jednak jego postawa bardzo często byłwa kluczowa w najważniejszych meczach. Dzisiaj ponownie powinien być mocnym punktem w swojej drużynie.

Detroit Tigres spisuje się mimo wszystko lepiej. Ostatecznie są na czwartym miejscu w American Leagiue i przewodzą w dywizji, w której jest też zespół Cleveland. Drużyna Tygrysów na pewno pragnie dostać się do fazy postseason. Są na dobrej drodze. Forma zdecydowanie jest na ich korzyść. Wygrali pięć ostatnich spotkań z rzędu. To już naprawdę bardzo dobry rezultat. Ponadto w dzisiejszym meczu zagra solidny miotacz po ich stronie. Będzie nim Doug Fister z bilansem 6-5, aczkolwiek z nieco solidniejszą ERĄ niż jego dzisiejszy rywal, bo 3.80. 

Zespoły te rozegrały już dziesięć spotkań między sobą w tym sezonie. Aż ośmiokrotnie wygrała drużyna Detroit Tigres. Potrafią rozszyfrować swojego dzisiejszego przeciwnika. Dzisiaj ponownie spodziewamy się ich triumfu. Są w lepszej sytuacji mentalnej. Ponadto minimalnie lepszy pitcher. Goście dzisiaj wygrają po raz trzeci z rzędu, to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Detroit wygra, 1.72 Unibet