MLB: COL Rockies vs. PIT Pirates


Dzisiejszej nocy w Major League Baseball dojdzie do kilku ciekawych spotkań. Jednym z nich będzie rywalizacja Colorado Rockies ze znakomitym Pittsburg Pirates. Gospodarze odstają i to sporo od swojego dzisiejszego rywala. Na pewno jednak nie będą dzisiaj statystować podczas spotkania.

Colorado Rockies nie gra najlepszego sezonu. Zajmują zaledwie jedenaste miejsce w National League. W dywizji natomiast plasują się na dopiero czwartej pozycji. Zespół ma średnią znacznie poniżej 0.500. Już jest dość zaawansowana część sezonu i powoli gospodarze mogą zapomnieć o postseason. Forma drużyny Rockies jest fatalna, a i nawet tragiczna. Wygrali tylko jeden mecz w ostatnich dziesięciu pojedynkach! Ostatnia seria to pięć porażek. Zespół ewidentnie jest w kryzysie.

Dzisiejszej nocy wystąpi jednak jeden z jaśniejszych punktów zespołu. Mianowicie miotacz, Jorge De La Rosa. Jego bilans w aktualnym sezonie jest całkiem niezły: 10-. ERA również nie wygląda źle, szczególnie patrząc przez pryzmat całej drużyny, 3.31. Od jego postawy zależy dzisiaj bardzo dużo. Niemniej przydałby się triumf, by nieco załagodzić sytuację panującą w klubie.

Piraci z Pittsburga to natomiast drużyna prezentująca się znacznie lepiej. Są liderami National League. Ich bilans jest niezwykle imponujący: 70-44. Bilans zatem przekracza lekko 0.600. Jest to niezwykle solidny rezultat. Ponadto forma Piratów wygląda równie świetnie - 10 spotkań to tylko dwie porażki. W dzisiejszym spotkaniu zagra też jeden z najlepszych pitcherów, Francisco Liriano. Bilans jest świetny: 12-4. ERA natomiast fenomenalna, 2.02. To zdecydowanie sezon tego zawodnika.

Dotychczas oba zespoły zagrały trzy mecze między sobą. Było to niedawno. Dwukrotnie wygrali Piraci, a raz Rockies. Jest to ten jedyny mecz, który udało im się wygrać w ostatnich dniach. Niemniej dzisiaj będzie im niebywale ciężko wygrać bój. Miotacze, forma zdecydowanie po stronie gości. Sądzimy, iż ponownie wygrają.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Piraci wygrają, 1.68 Unibet