MLB: DET Tigers vs. SEA Mariners


Potentat podejmie ligowego słabiaka w innym ze spotkań Major League Baseball. Mianowicie Detroit Tigers zagrają z ekipą Seattle Mariners. Gospodarze spotkania rozegrają mecz już zdecydowanie pod play-offy. Tigers bowiem będą szukać korzystnych rozwiązań na kolejny etap sezonu.

Detroit Tigers rozegrali sezon bardzo solidnie. Są jedną z trzech czołowych ekip American League. Liga ta jest bardzo wyrównana i o awans nie było łatwo. Zespół jednak złapał znakomitą formę i zapewnili sobie awans - na siedem spotkań aż sześć zwycięstw. W tym też dwukrotnie z Mariners (6:2 i 4:2). Kolejny mecz będą faworytami, ale też będą chcieli wykorzystać ten okres na budowanie odpowiednich, skutecznych taktyk na kolejny etap.

W dzisiejszym meczu wśród gospodarzy zagra Justin Verlander jako miotacz. Ten pitcher gra bardzo przyzwoity sezon. Bilans wynosi 13-11, a ERA 3.66. Miotacz Tigers jest bardzo solidnym zawodnikiem i zarazem mocnym punktem drużyny. Dzisiaj powinien dać kolejny triumf swojej drużynie.

Seattle Mariners to natomiast zespół, któremu kompletnie nie poszło w obecnym sezonie. Ponadto forma gości jest tragiczna, przegrali aż osiem spotkań z dziewięciu. Zatem nie można się dziwić tak fatalnego bilansu, który wynosi ledwie ponad 0.400. Dzisiaj jednak może się to nieco zmienić. Mianowicie w roli miotacza zagra niezawodny Hisashi Iwakuma. Jest on mało doświadczonym zawodnikiem, ale sezon ma udany, 12-6, a ERA wynosi poniżej 3.00. Tym samym może on poprowadzić ekipę gości do zwycięstwa.

Obie ekipy rozegrały między sobą zaledwie pięć spotkań. Tigers zdominowali tę rywalizację, dali zaledwie jedno zwycięstwo Mariners. Dzisiaj jednak pitcher jest znacznie lepszy własnie wśród gości. Ponadto grają bez większej presji, co jest kolejnym atutem. Sądzimy zatem, że dojdzie do niespodzianki w Detroit.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Mariners wygrają, 2.45 Unibet