MLB: DET Tigres vs. LA Angels


Rozgrywki w Major League Baseball są niezwykle interesujące. Dzisiaj kolejne emocje przed nami. Ciekawie zapowiada się rywalizacja w Detroit gdzie miejscowe Tigres podejmie Los Angeles AngelsDotychczas to Anioły dominują w rywalizacji. Niemniej dzisiaj może się to odmienić.

Detroit Tigres to jedna z lepszych ekip w tym sezonie w lidze MLB. W generalnej klasyfikacji American League zajmują czwarte miejsce, a w swojej dywizji prowadzą z bilansem 42-34. Ostatnio jednak nie wiedzie się zbyt dobrze tej drużynie. Przegrali dwa mecze właśnie z Los Angeles Angels. Były to też porażki dość rzadko spotykane. W pierwszym meczu ulegli aż 8:14, a w kolejnym 4:7. Dzisiaj na pewno pragną się zrehabilitować.

Gospodarze dzisiaj będą w korzystniejszej sytuacji, gdyż będą mieli niezłego pitchera do dyspozycji. Będzie nim Doug Fisher. W dotychczasowych spotkaniach przyniósł drużynie 6 zwycięstw i 5 porażek. Ponadto ERA zawodnika to 3.66. Zatem będzie on dzisiaj mocnym punktem zespołu i nie powinni złapać tylu home runów co ostatnio.

Anioły to typowy przeciętniak w lidze. Ukazuje to choćby trzecia pozycja w swojej dywizji. Forma również w kratkę. Niemniej potrafią zaskoczyć i tak też zrobili w dwóch pierwszych konfrontacjach z Tigres. Potrafili się ocknąć po trzech porażkach z rzędu przeciwko Pittsburg Pirates. Niemniej dzisiaj już mogą ulec teoretycznie silniejszej ekipie z Detroit. W roli miotacza wystąpi bowiem Jered Waever, który ma słabą statystykę w tym sezonie. Jego bilans to 1-4, a ERA wynosi 4.65, czyli gorzej niż w przeszłości. Dzisiaj ponownie może być słabszym punktem zespołu.

Los Angeles Angels mają w tym sezonie pomysł na grę z Detroit. Poza tymi dwoma ostatnim spotkaniami, wcześniej grali właśnie w Los Angeles. Wtedy trzykrotnie wygrały Anioły - w tym raz 10:0! Dzisiaj jednak dominacja drużyny powinna się skończyć. Detroit musi się w końcu przełamać i spodziewamy się ich zwycięstwa. Wygrana gospodarzy to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Detroit wygra, 1.68 Unibet