MLB: DET Tigres vs. WAS Nationals


Ekipy z dwóch różnych konferencji zmierzą się dzisiaj w nocy w Major League Baseball. Ekipa Detroit Tigres podejmie na własnym terenie Washington Nationals. Ciekawy mecz się zapowiada, szczególnie, że rywalizują ze sobą dwa zespoły z różnych krańców. Która z ekip wyjdzie zatem lepiej przygotowana?

Detroit Tigres to jedna z czołowych ekip American League. Plasują się tam na wysokiej, czwartej pozycji. Natomiast w dywizji spokojnie przewodzą. Ich bilans wynosi zdecydowanie ponad 0.500, zatem solidnie. Ostatnia dyspozycja jest natomiast bardzo wysoka. Osiem spotkań to zaledwie jedna poniesiona porażka. Ostatnia seria to rzy łatwe wygrane z Phillies - w tym 10:0 i 12:4. Są zatem "w gazie". Dzisiaj na pewno mają moc by walczyć o podtrzymanie serii, szczególnie, że są gospodarzami.

Gospodarze mają również przewagę w roli miotacza. Będzie nim doświadczony Anibal Sanchez. Ten sezon idzie mu całkiem nieźle. Jego bilans wynosi 8-7, a ERA wygląda niezwykle solidnie, 2.68. Tigres będą dzisiaj bardzo silni, a Washington czeka niezwykle ciężkie zadanie.

Washington Nationals czekała niemała podróż. Zespół zajmuje siódme miejsce w National League. Nie jest to zła lokata, aczkolwiek ich bilans nie jest tak impoujący. Niemniej obie ligi nieco różnią się poziomami - National wydaje się bardziej wyrównana. Mankamentem gości jest jednak inna kwestia - chaotyczna forma. Ostatnio po serii porażek, zaczęli łapać zwycięstwa. Trzy triumfy na cztery mecze z Mets to naprawdę bardzo dobry wynik. Ponadto ostatni zakończył się rezultatem 14:1. Goście także mają niezłego pitchera - Stephena Strasburga. Jego ERA wygląda dobrze, bo wynosi 2.85. Problemem jednak jest mniej imponujący bilans, 5-8. Jeśli jednak wyjdzie mu dzień to powinien wesprzeć zespół.

W tym sezonie obie drużyny rozegrały ze sobą kilka spotkań i bilans jest równy (3-3). Dzisiaj jednak wiele przemawia za Tigres. Pierwszy mecz po podróży Washingtonu. Ponadto gospodarze wydają się być solidniejsi. Kolejną kwestią jest lepiej dysponowany miotacz. Typujemy zatem wygraną Detroit.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Detroit wygra, 1.75 Unibet