MLB: Detroit Tigres vs. Boston RS


Niezwykle ciekawy pojedynek dzisiaj w nocy w MLB przed nami. Mecz Detroit Tiges z ekipą, która gra w tym sezonie niebywale solidnie, a mianowicie, Boston Red Sox. Czy gospodarzom uda się nadrobić dzisiaj nieco do liderów? Spodziewamy się bardzo intrygującego spotkania.

Detroit Tigres to finalista zeszłorocznego postseason. Tym razem mają zamiar zwyciężyć w całych zawodach. Niestety nie idzie im tak płynnie jak rok temu. Zajmują co prawda pierwsze miejsce w dywizji, ale jednak mimo wszystko nie mają tak atrakcyjnego bilansu. Mają jeszcze jednak mnóstwo sezonu przed sobą. Ostatnia forma jest jednak bardzo mieszana. Na ostatnie pięć bojów, wygrali zaledwie dwa spotkania. W dodatku ostatnie dwa boje przegrali u siebie i to z przeciętnym przeciwnikiem. Dzisiaj jeszcze cięższy rywal.

Dzisiaj gospodarze wystawią niezłego, aczkolwiek mało ogranego pitchera. Jest nim Jose Alvarez. Dał sobie jednak radę. ERA wynosi 1.50. Zatem dzisiaj może być mocnym punktem w zespole. Niemniej na pewno nie będzie łatwo walczyć z Bostonem.

Ekipa Bostonu Red Sox gra naprawdę znakomicie. Plasują się na pierwszym miejscu w dywizji, jak i całej lidze. Dzisiaj mimo to nie są faworytami, aczkolwiek będzie to wyrównana walka. Ostatnie pięć spotkań to trzy zwycięstwa zespołu Red Sox. Pokonali dwukrotnie Tampę Bay oraz raz Baltimore Orioles. Dzisiaj zatem będą bardzo mocno zmotywowani. Ich miotaczem będzie w dzisiejszym dniu niezwykle doświadczony, John Lackey. W tym sezonie zagrał dziewięć spotkań, a bilans wynosi: 4W i 5P. Na pewno będzie bardzo mocnym punktem w zespole. Ma on bowiem spore doświadczenie.

Będzie to pierwsze spotkanie w tym sezonie obu zespołów. Niemniej w ubiegłym roku Boston rywalizował bardzo równo z vice mistrzem. Teraz sytuacja jest jednak nieco odwrotna. Przez to sądzimy, że mimo wszystko Boston wygra. Mają lepszego pitchera i to może być kluczowe. Typujemy zwycięstwo gości w tym pojedynku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Boston wygra, 2.05 Unibet