MLB: HOU Astros vs. MIN Twins


Inną konfrontcją dzisiejszej nocy w Major League Baseball będzie bój outsiderów. Spotkanie powinno być mimo wszystko bardzo emocjonujące, gdyż sezon dobiega ku końcowi. Houston Astros zagra na własnym obiekcie z Minnesotą Twins. Której z ekip dolnej części tabeli uda się wygrać ten mecz?

Houston Astros to ostatnia ekipa American League. Drużynie tej kompletnie sezon się nie udał. Ostatnia forma gospodarzy jest również tragiczna. Ulegli w aż sześciu, z siedmiu ostatnich spotkań. W tym też w meczu numer jeden z Twins - 6:10. Dzisiaj ponownie nie będzie łatwo. Ponadto miotaczem, który rozpocznie mecz, będzie mało doświadczony, Jarred CosartJego bilans wynosi 1-1. ERA mimo, że solidnia to nie miała szans być odpowiednio zbudowana (1.59). Astros bowiem już dają szansę młodym zawodnikom. Tym samym, dzisiaj wiele zależy od tego młodego pitchera.

Minnesota Wild to zespół, który plasuje się o dwie pozycje wyżej w American League. Niemniej są na przedostatnim miejscu w dywizji, co jest skutkiem fatalnej gry White Sox. Goście na finiszu sezonu spisują się nieco lepiej. Cztery mecze to aż trzy wygrane. Poza triumfem z Astros, udało się też wygrać dwa mecze przeciwko Texasowi Rangers i to na terenie przeciwnika. Dzisiaj mogą być zatem mocno zmotywowani, by wygrać ponownie. 

Goście jednak również dają szanse mniej ogranym miotaczom. Dzisiaj zagra Pedro Hernandez. Niemniej on ma jednak minimalne większe doświadczenie od przeciwnika. Jego bilans w tym sezonie jest dobry, 3-1. ERA wynosi jednak dużo ponad normę, 5.54. Podobnie jednak jak u przeciwników, pitcher gości zagrał małą liczbę spotkań by spokojnie wyliczyć ERĘ i stwierdzić w jakiej jest formie.

To będzie piąty bój obu ekip w tym sezonie. Jak na razie to Twins zdominowali rywalizację (4-0). Dzisiejszy mecz może być jednak, jedną wielką loterią. Houston powinni w końcu coś wygrać. Szczególnie, że i goście kombinują z roszadami. Naszym zdaniem warto zagrać na gospodarzy w tej konfrontacji.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Astros wygrają, 1.80 Unibet