MLB: KC Royals vs. CLE Indians


W nocy odbędzie się sporo spotkań w Major League Baseball. Przed nami między innymi konfrontacja Kansas City Royals z drużyną Cleveland Indians. Gospodarze potrzebują łapać więcej zwycięstw. Ich sytuacja jest bowiem przeciętna. Dzisiaj jednak będzie im niezwykle ciężko przeciwko Indianom.

Kansas City Royals zajmuje dziesiąte miejsce w American League. Natomiast we własnej dywizji są na trzeciej lokacie. Jeszcze długa droga do postseason, aczkolwiek każde zwycięstwo będzie na wagę złota. Ponadto forma w ostatnim czasie w ekipie gospodarzy jest co najwyżej przeciętna. Powinni się wziąć w garść, gdyż morale zespołu są na pewno na niskim poziomie. Ostatni triumf w Twins na pewno powinien nieco odbudować postawę gospodarzy. Dzisiaj jednak niezwykle ciężki rywal przed nimi.

W roli miotacza w dzisiejszym spotkaniu w drużynie z Kansas City zobaczymy Luisa Mendozę. Meksykanin jednak nie ma zbyt udanych występów w tym sezonie. Jego bilans to 2-4, a ERA wynosi 4.16. Do dzisiejszego pojedynku musi podejść mocno skoncentrowany, ponieważ w innym wypadku będzie nieco problematyczne by triumfować przeciwko Cleveland.

Indianie natomiast grają bardzo solidnie w tym sezonie. W American League plasują się na czwartym miejscu. Ponadto w dywizji przewodzą z bilansem 44-38. Forma gości jest dużo bardziej ustabilizowana. Zwyciężyli we wszystkich czterech pojedynkach z Chicago White Sox, te mecze odbyły się na terenie przeciwnika. W ramach ciekawostki, jeden z pojedynków zakończył się wynikiem 19:10 na orzyść Indian. Był to niezwykły mecz. Do dzisiejszej konfrontacji szykowany jest niezły pitcher, Corey Cluber. W tym sezonie za jego sprawą zespół wygrał sześć spotkań, a w pięciu polegli. ERA wynosi 4.16. Niemniej rozegrał większą ilość spotkań i to może być kluczowe.

Obie ekipy rozegrały między sobą sporą liczbę spotkań w tym sezonie. W większości triumfowali dzisiejsi gospodarze. Ostatnie dwa pojedynki to jednak zwycięstwa ze strony Indian. Dzisiaj ponownie spodziewamy się wygranej Cleveland. Morale, forma i dużo lepsza kondycja stoją po ich stronie. Cleveland wygra w dzisiejszym pojedynku przeciwko Kansas.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Cleveland wygra, 1.95 Unibet