MLB: KC Royals vs. SEA Mariners


Kolejnym z pojedynków w Major League Baseball będzie mecz ekip z marnymi szansami na awans do postseason. Kansas City Royals ma ilizoryczne szanse. Natomiast Seattle Mariners niemal zerowe. Gospodarzom musi sprzyjać szczęście, ale i sami muszą wygrywać.

Kansas City Royals przez znaczną część sezonu było blisko play-off. Niemniej potem nastąpił kryzys i lekko podupadli. Tym samym zajmują teraz 9. miejsce w American League. Zespół jednak nie poddał się i w ostatnich dniach grają na najwyższych obrotach. Na dziesięć konfrontacji wygrali aż siedem spotkań i pokazali, że będą walczyć do samego końca o ewentualny awans. Dzisiaj będzie czwarty już mecz serii w Kansas z Seattle. Jak na razie dwukrotnie lepsi okazali się gospodarze (4:3, 3:1). Zeszłej nocy to jednak Mariners pokazali, że nie poddadzą się bez walki (4:6).

Gospodarze zagrają dzisiaj solidny i jakże doświadczonym miotaczem. Jeremy Guthrie w tym sezonie spisuje się nieźle. Bilans wynosi 13-10. ERA co prawda nie jest wielce imponująca, bo wynosi 4.08, ale mimo to, bardzo często wystarcza by odpowiednio zatrzymać rywala od runów.

Seattle Mariners to jedna z wielu drużyn, które już nie mają szans na postseason. Plasują się na odległym, 12. miejscu w AL. Bilans zdecydowanie poniżej średniej 0.500 jest zdecydowanie poniżej oczekiwań. W ostatnim czasie wiedzie im się bardzo przeciętnie. Przeplatają lepsze serie gorszymi. Ponadto też, zagra dzisiaj słabszy z pitcherów, Joe Saunders. Bilans tego miotacza to 11-13, a ERA blisko 5.00. To może być zatem klucz do ich ewentualnej porażki.

Aktualny sezon daje większe poczucie pewności gospodarzom. Wygrali bowiem cztery z sześciu spotkań z Mariners. Teraz jednak muszą stanąćna wysokości zadania i wygrać by choć minimalnie przybliżyć się do ew. awansu. Patrząc na miotaczy i formy, to sądzimy, że to właśnie gospodarze wygrają. I tak też typujemy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Kansas City wygra, 1.55 Unibet