MLB: Kolejne emocje przed nami!


     Rywalizacja rozgrywana jest na całego. Wszystkie zespoły walczą bardzo zacięcie o awans do kolejnej części fazy Play-Off. Sądząc po wyrównanym poziomie wszystko w tym sezonie jest możliwe, nawet odpadnięcie faworyta na tak szybkim etapie. Dziś wieczorem jeszcze więcej emocji w Major League Baseball. Dwa mecze przed nami: New York Yankees vs. Baltimore Orioles i Oakland Athletics vs. Detroit Tigres. Poniżej propozycje na oba zdarzenia:

New York Yankees vs. Baltimore Orioles powyżej 8.5, 1.85 Unibet

Rywalizacja w tej parze rozgrywana jest bardziej w stronę dzisiejszych gospodarzy, choć jak na razie prowadzą 2:1. Ostatnio pokonali Baltimore 3:2. Dziś kolejna dawka emocji w Nowym Yorku. Jankesi są sporymi faworytami, ale jednak już baseballiści Orioles potrafili zaleźć za skórę faworyto pokonując ich raz. Dzisiaj jednak walka może być wyrównana, ponieważ i miotacze są równi. Po stronie ekipy Jankesów zagra Phil Hughes z ERĄ 4.23. Natomiast u gości wystąpi Joe Sounders: 4.03. Jak widać obydwoje są w podobnej kondycji i formie w tym sezonie. Patrząc na te statystyki i formy zespołów w tym spotkaniu warto jednak pominąć typowanie na zwycięstwo i zagrać zakład na punkty. A widzę tutaj większą ich liczbę.

Oakland Athletics vs. Detroit Tigres 2, 1.67 Unibet

Stan rywalizacji to na razie 2:2. Dzięki czemu mamy dzisiaj ostateczny pojedynek, który zadecyduje o tym kto awansuje. W lepszej formie w ostatnim czasie była ekipa Oakland, ale to dzisiaj przyjezdni mają przewagę w rękawicy. Pitcher z Detroit to dzisiaj as w rękawie. Oakland wystawia dzisiaj Jarroda Parkera z ERĄ, 3.47. Rywale natomiast mają do dyspozycji Justina Verlandera z ERĄ 2.64! To wspaniały wynik, każdy chciałby się pochwalić taką ERĄ. Dzięki jego wyczynom zespół wygrał aż 17 spotkań. Dzisiaj również stawiają na niego – ja również.

Zarejestruj się zdobądź bonus 100% do 200pln!