MLB: LA Angels vs. BOS Red Sox


Dzisiejszej nocy dojdzie tylko do jednego spotkania Major League Baseball. Będzie to jednak bardzo emocjonujący mecz. Gospodarz, Los Angeles Angels potrzebuje punktów, niemniej rywal będzie z najwyższej półki. Mianowicie będzie to lider, Boston Red Sox. Zapowiada się zatem niebanalne spotkanie.

Anioły z Los Angeles póki co nie mogą zaliczyć aktualnego sezonu do udanych. Plasują się dopiero na dziesiątej pozycji w American League, natomiast w dywizji znajdują się na trzecim miejscu. Niemniej ich bilans nie wygląda imponjąco, 42-45. Forma zespołu wygląda jednak bardzo imponująco i zarazem zwiastuje poprawę lokaty. Ostatnie dziesięć pojedynków to zaledwie dwie porażki. W tym jedna z aktualnym przeciwnikiem z Bostonu. Polegli w pierwszej konfrontacji 2:6. Niemniej w kolejnej się zrehabilitowali i wygrali 9:7 po emocjonującym meczu. Dzisiaj ponownie będą dążyć do sukcesu.

Gospodarze w dzisiejszym meczu zagrają z doświadczonym miotaczem. Będzie nim Jered Weaver, który w tym sezonie rozpoczął mecz już sześciokrotnie. Bilans jednak jest na niekorzyść, 2-4. Niemniej ERA nie wygląda słabo, bo wynosi 3.79. Dzisiaj będzie chciał na pewno zmienić swój aktualny stan. Sądzimy, że jest w stanie wspomóc swój zespół.

Drużyna Bostonu Red Sox spisuje się bardzo solidnie w aktualnych rozgrywkach. Przewodzą w American League, a ponadto mogą się pochwalić bardzo dobrym bilansem, 54-35. Mają również taką samą serię jak ich dzisiejszy przeciwnik, mianowicie przegrali zaledwie dwukrotnie w ostatnich dziesięciu meczach. U nich jednak taka postawa nie dziwi. Drużyna Red Sox w dzisiejszym meczu będzie też miała niezwykle dobrego pitchera w swojej kadrze. Mianowicie będzie nim John Lackey, którego ERA wynosi 2.81. Jest to ponad przeciętny rezultat i on na pewno powinien być bardzo mocnym punktem w drużynie.

Obie drużyny zagrały ze sobą już pięć spotkań w tym sezonie. Jak na razie bilans jest dość równy, bo 3-2 dla Bostonu. Dzisiaj powinno się to jednak zrównać w dosłownym tego słowa znaczeniu. Anioły złapały wiatr w żagle i spisują się naprawdę świetnie. Drużyna ta widać, że ma potencjał na to by walczyć o postseason. Typujemy ich wygraną w dzisiejszym spotkaniu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Angels wygrają, 1.75 Unibet