MLB: LA Angels vs. MIN Twins


Dwie słabsze ekipy podejmą dzisiaj walkę w Major League Baseball. Mianowicie walczyć ze sobą będą Los Angeles Angels oraz Minnesota Twins. Obu zależy na złapaniu lepszej formy, zatem zapowiada się bardzo ciekawa konfrontacja. Która z ekip zatem zwycięży?

Anioły z Los Angeles grają poniżej przeciętnej. Zajmują dopiero jedenaste miejsce w American League i potrzebują polepszenia dyspozycji by włączyć się do walki o postseason. Ich bilans to 46-52, zatem poniżej 0.500. Forma gospodarzy jest bardzo słaba. Na osiem konfrontacji wygrali zaledwie dwa spotkania z Oakland Athletics. Ostatnie trzy mecze z rzędu przegrali. W tym dwa z Twins. Szczególnie poprzednie starcie mogło być bardzo bolesne, ponieważ ulegli aż 3:10.

W dzisiejszym meczu, gospodarze zagrają z bardzo solidnym miotaczem. Będzie nim Jered Weaver. Dotychczas przypisano mu 4 wygrane i 5 porażek. Niemniej jego ERA jest bardzo zadowalająca, ponieważ wynosi 3.30. Ma on być kluczem do zmiany ostatniego, fatalnego bilansu. Na pewno ma do tego podstawy.

Minnesota Wild to zespół, który także nie radzi sobie najlepie. Plasują się dwie lokaty niżej niż ich aktualny przeciwnik. Niemniej na pewno mają lepsze nastroje ze względu na wzwyżkę formy. Siedem ostatnich spotkań to zaledwie jedna porażka z Cleveland Indians. Są zatem w naprawdę imponującej dyspozycji. Dzisiaj jednak będą mieli nieco słabszego pitchera w swoich szeregach. Mike Pelfrey to zawodnik, który ma słabszy bilans niż jego przeciwnik: 4-7, a ERA jest dużo gorsza. Wynosi 5.40. Nie ma zatem podstaw by szukać przewagi wśród miotaczy.

Obie drużyny rozegrały już cztery spotkania między sobą w tym sezonie. Wszystkie wygrali dzisiajsi goście. Niemniej wiele wskazuje, iż w końcu dojdzie do przełamania. Anioły muszą zacząć wygrywać, a kluczem do tego ma być dużo solidniejszy miotacz. Spodziewamy się zatem zwycięstwa gospodarzy w dzisiejszym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: LA Angels wygrają, 1.38 Unibet