MLB: LA Angels vs. STL Cardinals


Ciekawie zapowiadający się mecz w Major League Baseball. Spotkają się ze sobą zespoły z dwóch różnych lig. Gospodarzem będzie Los Angeles Angels, a ich rywalem St. Louis Cardinals. Która z ekip zdominuje swojego rywala i zwycięży w tej konfrontacji? Spodziewamy się niezwykle ciekawego meczu.

Los Angeles Angels to drużyna z American League. Zajmują tam jedenaste miejsce w tabeli, natomiast w dywizji plasują się na trzeciej lokacie. Anioły mają za sobą znakomitą serię siedmiu zwycięstw z rzędu. Dzięki temu nieco poprawili swój bilans. Ostatnio jednak w drugim starciu z rzędu przeciwko St. Louis Cardinals przegrali 2:12! Był to istny pogrom. Dzisiaj jednak pragną zrehabilitować się za tę nieco uwłaczającą porażkę. Nie będzie jednak łatwo. Goście to naprawdę solidny zespół w lidze.

Problematyczny dzisiaj będzie występ miotacza. Będzie nim bowiem bardzo słabo spisujący się Joe Blanton. Na 12 spotkań, które zaczął mecze zakończyły się aż dziesięciokrotnie na niekorzyść ekipy Aniołów. Jego ERA to natomiast 5.07. Jest zatem bardzo słabo spisującym się zawodnikiem i dzisiaj może być ponownie czarną owcą w drużynie.

St. Louis Cardinals to zespół, który gra zupełnie inny baseball, znacznie lepszy. Zajmują drugie miejsce w National League, z resztą podobnie jak w dywizji. Są niebywale równym zespołem, który jednak ostatnio złapał nieco zadyszki. Wygrali zaledwie dwa z sześciu ostatnich starć. Niemniej ostatni triumf z zespołem z Los Angeles na pewno pobudzi Cardinals. Widać, że już zaaklimatyzowali się w Kaliforni. Ponadto po ich stronie w roli pitchera będzie grał Adam Wainwright. Znakomicie spisuje się ten miotacz w sezonie - 11:5, a ERA to 2.22. On powinien dzisiaj poprowadzić Cardinals do zwycięstwa.

To trzeci mecz obu zespołów w tym sezonie. Jak na razie bilans wynosi 1-1. Spodziewamy się jednak, iż to goście dzisiaj wyjdą na prowadzenie. Zdecydowanie lepiej prezentują się w obecnych rozgrywkach. Ponadto różnica pomiędzy miotaczami jest ogromna. Wygrana gości to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Cardinals wygrają, 1.72 Unibet