MLB: LA Dodgers kontra SF Giants


Trzeci pojedynek z rzędu przed nami w Major League Baseball. Ekipa Los Angeles Dodgers jak na razie dominuje nad swoim przeciwnikiem, San Francisco Giants. Zespół gości ewidentnie nie ma pomysłu na przeciwnika. Czy dzisiaj uda im się chociaż częściowo zrewanżować?

Los Angeles Dodgers to drużyna, która widać walczy o swoją pozycję. Wciąż zajmują ostatnie miejsce w dywizji, ale w ostatnim czasie budują swoją średnią. Wygrali już cztery mecze z rzędu i to pokonując solidnych rywali. Pierwsze dwa boje to zwycięstwa nad San Diego Padres (6:1 i 3:1), a teraz dominują nad San Francisco Giants (3:1 i 6:5). Są zatem w genialnej formie i ponownie będą to chcieli wykorzystać. Nie mogą jednak wyjść zbyt pewni siebie, ponieważ każda seria kiedyś się kończy.

Dzisiejszej nocy będą też mieli świetnego pitchera. Mianowicie, Claytona Kershaw'a, który ostatnio nie popisał się przeciwko San Diego Padres. Wciąż ma jednak znakomicie prezentującą się ERĘ: 2.06. A jego bilans zwycięstw/porażek to: 5-5. Dzisiaj na pewno będzie głodny rehabilitacji i powinien się pokazać ze swojej lepszej strony.

San Francisco Giants jako mistrzowie z ubiegłego sezonu nie pokazują swojego kunsztu. Ewidentnie coś się stało. Ostatnia seria jest beznadziejna. Na pięć spotkań wygrali tylko raz i to szczęśliwie. W poprzedniej trzydniowej rywalizacji wygrali tylko raz z outsiderem, Miami Marlins. Nie jest to optymalna forma zespołu i na pewno potrzebują szybko przebudzić się z aktualnego letargu. Dzisiaj jednak również nie będzie łatwo. Jako miotacz zagra Tim Lincecum, który ma słabą ERĘ: 4.52, a bilans tego zawodnika to: 4-7. Jest słabszy w ostatnim czasie. Pora jednak wrócić na właściwe tory.

Fatalna forma gości deprymuje wszystkich w ostatnim czasie. Nie pokazują tej woli walki. Chociaż w ostatnim meczu byli blisko zwycięstwa. Dzisiaj na pewno będą chcieli w końcu pokazać się z lepszej strony. Sądzimy, że stać ich na to, a i Lincecum powinien w końcu poprawić swoją średnią. Dodatni handicap na Giantsów to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Giants (+1.5), 1.68 Unibet