MLB: LA Dodgers vs. NY Yankees


Kolejny bardzo interesujący mecz w Major League Baseball. Zespół z American League, Los Angeles Dodgers podejmie na swoim terenie New York Yankees reprezentujące National League. Spodziewamy się zaciętej rywalizacji. Najsłynniejszy baseballowy klub świata utrze nosa Dodgersom?

Los Angeles Dodgers to jedna z lepszych drużyn w American League. Plasują się wniej na czwartym miejscu. Natomiast w dywizji są liderami. Bilans jest solidny, 54-48. Kwestią kluczową jest jednak forma Dodgersów. Wygrali dziewięć z ostatnich dziesięciu starć! To rzadka sytuacja w MLB. Ostatnie cztery mecze z Cincinnati Reds były ich trzykrotnym zwycięstwem. Dzisiaj po raz kolejny zagrają na własnym stadionie, aczkolwiek rywal będzie równie ciekawy.

Gospodarze do dzisiejszego meczu wyjdą z dobrym miotaczem. Zack Greinke może i nie ma zbyt korzystnej ERY, 3.49, ale jego bilans jest solidny: 8-3. Dzisiejszy mecz może jednak nie być tak prosty. Zatem jego ERA powinna się poprawić. W innym wypadku będzie ciężko o triumf.

New York Yankees w tym sezonie gra w kratkę. W National League zajmują ósme miejsce, co nie jest zbyt korzystne. W dywizji są dopiero na czwartym miejscu. Ciekawostką jest jednak to, że mają bardzo zbliżony bilans co ich rywal z LA. Niemniej NL jest bardzo wyrównaną konferencją. Problemem przed tym meczem może być jednak chaotyczna forma w ostatnim czasie - 4 wygrane, 6 porażek. Przed przyjazdem do Kalifornii udało się jednak wygrać z Tampą Bay. Być może to poprawiło nieco morale. Problematyczny może być dzisiejszy pitcher. Będzie nim bowiem Andy Pettitte. Bilans tego zawodnika to 7-8, a ERA 4.39. Nie jest to imponujący rezultat.

W tym sezonie dwa mecze rozegrały ze sobą oba zespoły. Było to w Nowym Jorku. Pierwszy mecz wygrali gospodarze, a w kolejnym już Dodgersi. Dzisiaj sądzimy, iż mimo wszystko wygrają zawodnicy z Los Angeles. Lepszy miotacz, własny teren i podróż Jankesów. Dodgersi wygrają w tej konfrontacji.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Dodgers wygrają, 1.54 Unibet