MLB: LA Dodgers vs. SF Giants


Przed nami znakomicie zapowiadający się mecz w Major League Baseball. Zespół Los Angeles Dodgers podejmie na własnym terenie San Francisco Giants. Zapowiada się niezwykle ciekawy mecz. Gospodarze łapią wiatr w żagle, a goście pragną się zrehabilitować za ostatnie porażki. Przed nami znakomity pojedynek.

Los Angeles Dodgers to ekipa, która nie rozpoczęła sezonu najlepiej. Potrafili się jednak ocknąć i wrzucili kolejny bieg. Wygrywają częściej i na ostatnie dziewięć spotkań, gdzie wszystkie były na wyjeździe wygrali cztery z nich. Z czego dwa ostatnie przeciwko solidnemu San Diego Padres. Mimo jednak tej lekkiej wzwyżki formy wciąż zajmują ostatnie miejsce w dywizji. Zespół z Los Angeles musi zatem dalej łapać zwycięstwa by próbować odbić się od dna.

W dzisiejszym meczu, w roli pitchera wystąpi debiutant, Hyun-Jin Ryu, który radzi sobie całkiem nieźle w tym sezonie. Zagrał w tym sezonie już dziewięć spotkań, z czego przyczynił się do sześciu zwycięstw. Ponadto jego ERA wynosi 2.96. Zatem jest on mocnym punktem swojego zespołu.

Zespół San Francisco Giants to mistrzowie z zeszłego sezonu i radzą sobie co najwyżej przeciętnie w aktualnym. Zajmują drugie miejsce w dywizji i by dogonić Arizonę Diamonbacks, muszą wziąć się w garść. Ostatnio przegrali trzy z czterech ostatnich spotkań przeciwko fatalnie spisującemu się Miami Marlins. Dzisiaj jednak zagra u nich niezły miotacz, Madison Bumgarner, który ma dobrą ERĘ: 3.25. Muszą zacząć łapać zwycięstwa, gdyż ostatnie porażki nie wyglądały zbyt optymistycznie.

Obie ekipy rozegrały między sobą sporą liczbę spotkań. W większości dominowali zawodnicy z ekipy San Francisco Giants. Wygrali pięć ostatnich mmeczów z Dodgersami. Dzisiaj również muszą wziąć się w garść i nawet utalentowany miotacz gospodarzy nie powinien im pomóc. Typujemy wygraną gości.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: SF Giants wygrają, 2.02 Unibet