MLB: Mecz gwiazd


Pojedynek, na który wszyscy zawsze czekają w Major League Baseball. Mianowicie Mecz Gwiazd już dzisiaj . American League kontra National League. Ostatnimi laty to ten drugi zespół dominuje względem podziału. Dzisiaj ekipa American League na pewno będzie pragnęła się zrewanżować.

Ostatnie lata to jak wspomnięliśmy dominacja National League. Wygrali trzykrotnie z rzędu. W 2010 3:1, 2011 5:1, a w ubiegłym sezonie dość nieoczekiwanie 8:0. Nie byli wtedy faworytami, a gładko rozbili rywali. Dzisiaj jednak zapowiada się niezwykle wyrównana batalia. Obie drużyny posiadają niezwykle mocne ogniwa. Głównymi aktorami jednak powinni być miotacze.

W zespole American League w roli miotacza zobaczymy Max'a Scherzera. To na co dzień gracz Detroit Tigres. W tym sezonie ma znakomity bilans. Spośród spotkań, w których był główną postacią odniósł 13 zwycięstw i poniósł tylko jedną porażkę. Doświadczenie tego zawodnika jest bardzo kluczowe. Gra już od kilku ładnych lat na stadionach MLB. W tym sezonie ma jednak przeciętną ERĘ, ale ona nie gra głównej roli. Wynosi ona: 3.19. Oczywiście nie jest to zły wynik, aczkolwiek minimalnie odstaje od swojego rywala.

Ekipa dominująca w ostatnich latach, wystawi mniej doświadczonego pitchera. Mianowicie będzie nim grający w New York Mets, Matt Harvey. On również gra bardzo solidny sezon. Bilans to 7-2. Natomiast ERA wygląda znakomicie. Wynosi bowiem 2.35. Mimo, że zaczął karierę w MLB stosunkowo niedawno temu to ma już niezłe wyniki. Jest na pewno ostoją Mets. Ponadto wyróżnienie i występ w tegorocznej rozgrywce All-Star. Jeśli wytrzyma mentalnie to może on poprowadzić National League do triumfu.

Przed nami zatem niezwykle ciekawe widowisko. Dzisiaj całe Stany Zjednoczone, a i nie tylko będą śledzić ten pojedynek. Istotnym elementem powinni być jak zwykle pitcherzy. Doświadczeniem solidniejszy jest zawodnik American League i to może być kluczowe. Sądzimy zatem, iż to oni wygrają i przełamią słabszą passę z National League.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!